Açık havada düğün için tekne kiralayabilir ve sünnete özel organizasyonu sevdiklerinizle geçirebilirsiniz. Sünnet ve diğer düğünlerde tekne kiralama hizmetleri alarak sıra dışı bir ortam hedefleyebilirsiniz. Tekne üzerinde eğlenmenin keyfi birçok kişiye göre karadan daha zevkli gelecektir.

Tekne Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bütçe hazırlığı yapmak, organizasyondan beklentileri netleştirmek, bir düğün organizasyonu için en önemli konulardır. Elbette herkes tekne kiralama talebini organizasyon için yapmak zorunda değildir, ancak duruma göre talepleriniz de şekillenmektedir. Organizasyon ekibimize güvenerek, istediğiniz neticeleri bulabilirsiniz.

Tekne Kiralama Avantajları Nelerdir?

Ortam artıları, güzel enerji vermesi, daha farklı bir etkinlik yapma gibi amaçlarınızı tekne kiralayarak giderebilirsiniz. Düğün veya toplantılarda tekne kiralama etkinliğinin geleneksel hale gelmesi, herkesi daha fazla teşvik etmektedir. Bu nedenle avantajlı sonuçları zincirleme bir etki olarak da düşünebilirsiniz.  Tekne gezisinin büyüleyici etkilerini yaşamak size de iyi gelecektir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nedir?

Küçük bir operasyon geçiren sünnet çocuğu için düzenlenen eğlenceye sünnet düğünü organizasyonu denmektedir. Çocuk ve ailesi sünnet organizasyonu yaparak, sevdikleriyle beraber güzel bir etkinlik içerisinde bulunmak ister. Son dönemlerde teknede sünnet organizasyonu yaptırmak epey popüler olduğu için siz de firmamızdan bunu talep edebilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Herkes için sünnet düğünü eğlence anlayışı değişebilmektedir. Genel organizasyon mantığı, misafirlere uygun zemin hazırlanması, yemekli düğünse yemek firmasının gerekli dağıtımı yapmasıdır. Tekne düğünü yaptırmaya karar verince sünnet organizasyonu ekibimize haber verebilirsiniz. İlk aşamada sizden gelen taleplere göre plan hazırlanmaktadır. Ardından talebinize istinaden sözleşme hazırlanarak bütçe belirlenir.

Mekânınıza Korkuluk Yaptırırken Bunlara Dikkat! Mekânınıza Korkuluk Yaptırırken Bunlara Dikkat!

Teknede sünnet düğünü yaptıracaklar için tekneyi kiralama ve diğer işlemlerde farklar olabilmektedir. Uygulama özelinde sünnet organizasyonu yapılışı sünnet sahipleri doğrultusunda gerçekleşecektir. Teknede ek masrafların artması veya sabit paketlerde sınırlı kalması, tamamen size göre şekillenir.

Teknede Düğün Nasıl Olur?

İkramlar, müzikler, özel dekoratif görüntüler, tekne düğünlerinde genel özelliklerdendir. Giriş bölümünden itibaren teknede düğün dekoru balonlar vs. süslemelerle kendini belli edecektir. Misafirler, hiç olmadıkları kadar mutlu bir ortamda, sevdikleriyle zaman geçirmenin keyfini sürecektir. Düğün eğlence şekli, yemek vs. durumunun nasıl olacağı değişken bir durumdur.

Tekne Düğünleri için En Uygun Dönem Hangisi?

Denizde gerçekleşecek tekne düğünleri için en uygun dönem havanın misafir gelenleri zorlamayacağı aylardır. Nisan sonu teknede düğün için sezonun açıldığı aydır. Yaklaşık ekim ayına kadar düğün mevsimi devam etmektedir. Düğün zamanlaması konusunda sınırlı kalmak istemeyenler, kış aylarında güzel havaları da kullanabilir. Kişisel tercihlere göre de organizasyon talep edebilirsiniz.

Tekne Düğünü Ekstra Hizmetler Nelerdir?

Bir sünnet düğününde profesyonel performanslar, yemekli etkinlik, dini dinletiler, palyaço gösterileri vs. ekstra hizmetlerdir. Sözleşmenizde teknede düğün kapsamı ve ayrıntıları tümüyle aktarılacaktır. Kapsama dair eklemeleriniz olacağında ise, organizasyon ekibimize başvurmanız ve ek taleplerle birlikte toplam bütçeyi değerlendirmeniz önerilir.