00:58 Adana Haberleri

Türkiye Kültür Yolu Festivali, 13 Nisan'da Adana'da gerçekleşecek olan "Portakal Çiçeği Karnavalı" ile başlayacak ve farklı etkinliklerle dolu bir program sunarak, her yaş grubundan insanı kendine çekecek. Festival, 21 Nisan'a kadar devam edecek.

00:47 Gündem

Ramazan Bayramı'nın 9 günlük tatili sebebiyle memleketlerine veya tatil bölgelerine giden tatilcilerin dönüşü başladı. Özellikle TEM Otoyolu'nun Bolu geçişinde trafik akıcı ancak yoğun.

2 gün önce Gündem

Bilgiyi Sevenler İçin Geniş İçerik Yelpazesi

2 gün önce Gündem

Laptop Tamiri ve Bilgisayar Servisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

2 gün önce Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti üyeleriyle video mesajı aracılığıyla bayramlaştı. Ayrıca, İsrail'e yönelik ihracatı kısıtlama konusunda "İsrail'e yönelik ek tedbirler aldık." açıklamasında bulundu.

2 gün önce Adana Haberleri

Adana Sabancı Merkez Camii, gizemli detayları ve mimari incelikleriyle ilgi çekiyor. Türk kültüründen esinlenen bu caminin her özelliği derin anlamlar barındırıyor. Ülkenin en büyük camilerinden biri olan bu yapı, görkemiyle de kendinden söz ettiriyor.

2 gün önce Gündem

Oyun Terapisi, Masal Terapisi ve Nefes Koçluğu Eğitimleri

3 gün önce Yaşam

Devlet, kamu ve halkın faydasına çalışan bazı kişilerin ayrıcalıklı olarak kabul edildiği vazife malulü nedir, kimler vazife malulü sayılır sorusunun cevabı merak edilmektedir.

4 gün önce Siyaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) CHP'nin Hatay'daki seçimin yenilenmesi talebini reddetmesine ilişkin, "Sizler kararınızı verdiniz ve sonuç olarak Hatay'da Mehmet kardeşimiz kesin bir şekilde seçimi kazandı." şeklinde konuştu.

4 gün önce Adana Haberleri

Adana'da, Tina adında bir Chow Chow (Çin Aslanı) cinsi köpek, evde bulunan Pomeranian cinsi köpeği kıskanarak sahibine saldırdı.