Yozgat Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS ve ALO 182 sistemi kullanılır. MR, tomografi, röntgen, Yoğun bakım ünitesi, gibi birçok tanı aletinin bulunduğu hastanede 4 ortopedi uzmanı görev yapmaktadır. Eğitim ve araştırma hastanesi olduğu için Doçent Dr’lar da görev yapmaktadır. Aynı zamanda birçok ortopedik rahatsızlığın teşhis, tedavi ve cerrahi tedavisi gerçekleştirilmektedir. Bebek dostu bir hastane olduğundan çok sayıda uygulamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi hem çocuklar hem de yetişkinler için mümkün olmaktadır.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Yozgat Şehir Hastanesi randevu işlemleri sonrası muayene için SGK ve ücretli hastalara bakmaktadır. Birçok farklı hastalığın tedavisi için tercih edilen hastanede Yozgat’ın her yerinden hasta kabulü yapılmaktadır. Kırık ve eklem bozuklukları, kalça çıkıklığı söz konusu olduğunda tanı ve tedaviler gerçekleşmektedir. Kırıklar, tendon sorunları ve kemik ve eklem enfeksiyonları için ortopedi bölümünü tercih edebilirsiniz. Acil durumlarda acil servise gelerek, rutin durumlarda ise MHRS üzerinden ya da ALO 182’yi kullanarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Nerede?

Yozgat Şehir Hastanesi, Yozgat’ın merkezinde yer almaktadır. Erdoğan Akdağ Mahallesi, Viyana Caddesi üzerinde bulunan hastane, yenidoğan bakım odası, 475 yatak kapasitesi ve 90 poliklinik ünitesiyle hizmet vermektedir. Bu yüzden kapalı ve açık otoparkların tercih edildiği birçok hastanede olduğu gibi bu hastanede de MHRS üzerinden randevu alınması mümkün olmaktadır. Yozgat’ın en nitelikli hastanelerinden biri olarak dikkat çeken şehir hastanesi 2018 yılında hizmete açılmış ve birçok hastanın tedavisini başarıyla gerçekleştirmeye yardımcı olmuştur.