Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Cerrahisi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Cerrahisi Doktoru

Trabzon şehir hastanesi 2023 yılının ortalarına doğru tamamlanması beklenen şehir hastanelerinden bir tanesidir.

Trabzon şehir hastanesi 2020 yılında inşaatına başlanan ve 2023 yılının ortalarına doğru yapımı tamamlanması beklenen bir hastane inşaatıdır. Trabzon şehir hastanesi Trabzon’da Şenol Güneş Spor Kompleksi’nin yan tarafındaki dolgu alanına yapılmaya başlamıştır ve 900 yatak kapasitesine sahip bir hastane haline getirilmesi düşünülmektedir. Hastanenin bulunduğu alan 275 bin metre kare bir alan üzerine kurulmaya başlanmıştır. Hastanenin pek çok ayrı bölümden oluşması beklenmektedir. Kalp ve damar cerrahi hastanesi, onkoloji hastanesi, kadın doğum hastanesi, ameliyathane, yoğun bakım ve genel hastane olarak pek çok farklı bölümleri bünyesinde barındırması beklenmektedir.

Trabzon Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Trabzon şehir hastanesi yapımı hala devam etmekte olan bir hastanedir. Doktor kadrosu için de hala çalışmalar devam etmekte ve alanındaki en iyi doktorlar Trabzon şehir hastanesi kadrosuna eklenmektedir. Trabzon şehir hastanesi dahiliye doktorları listesi de hala daha devam etmekte ve dahiliye alanında uzman olan doktorlar kadroya eklenmektedir. Trabzon şehir hastanesi hem hastaların hem de doktorların memnun kalacağı konforluğa sahip bir hastane olması için çalışmalar devam etmektedir.

Trabzon Şehir Hastanesi Randevu Alma

Trabzon şehir hastanesi henüz yapımı devam etmekte olan bir hastanedir. 2023 yılı ortasında bitmesi beklenen Trabzon şehir hastanesi randevu alma işlemi için Merkezi Hekim Randevu Sistemi yani MHRS üzerinden dilerseniz internet sitesi üzerinden dilerseniz de 182 telefon hattını arayarak kolayca T.C. kimlik numaranız ile randevu alabilirsiniz. Hastane pek çok bölümden oluşacak ve uzman bir doktor kadrosu ile herkese hizmet verecektir. Geniş doktor kadrosu barındıracak olan hastaneden kolaylıkla istediğiniz bölümden randevu alabilirsiniz.