Trabzon şehir hastanesi, Trabzon şehir hastanesi çocuk doktorları, Trabzon şehir hastanesi randevu sistemi

Trabzon şehir hastanesi, 400 dönümlük arazi üzerine kurulmuş Akyazı sahiline yakındır. Trabzon şehir hastanesi, 2018 yılında başlamış ve 2020 yılında tamamlanması bekleniyordu. Belirtilen tarihte tamamlanması mümkün olmadı. 2023 yılında hastanenin tamamlanması bekleniyor. Son derece konforlu olacak şekilde hastane ortamı tasarlanıyor. Hastaların rahatlığı için oda konforu 5 yıldızlı otel konforunda olacaktır.

Randevu Alma

Trabzon Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları

Çocuk doktorları, görev yapacak çocuk doktorları ve hemşireler birer birer belirleniyor. Yapım aşamasında olduğu için net isimler verilmemektedir. 2023 yılında tamamlanması beklenen hastanenin doktorları belirlenirken hastanenin zamanında bitmesi için de çalışmalar hızla devam etmektedir.

Trabzon Şehir Hastanesi Randevu Alma

İnşaatı bu yılda devam edecek. Yapılan açıklamaya göre hastane 2023 yılının ilk aylarında hizmet vermeye başlayacaktır. Trabzon şehir hastanesi randevu sistemi kurulmaya başladı. Hastanenin yapımı hız kesmeden devam etmektedir. Hastane'nin web sitesi üzerinden kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

182 randevu merkezini arayarak randevu almak istediğiniz bölümü söylemeniz gerekmektedir. Online randevu alınırken T.C kimlik numaranızın yanınızda olması gerekir. 182 randevu merkezini aradığınızda ise size müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır. Tercih edeceğiniz bir doktor var ise adını söyleyebilirsiniz. Hastane henüz daha hizmet vermediği için randevu sistemi açılmamıştır. Hizmet vermeye başladığında istediğiniz bölümden hizmet alabilirsiniz.

Hızlı ve beklemeden bir sağlık hizmeti alabilmek için günümüzde en etkili yöntem tandevu almaktır. Randevu için yasal ve geçerli iki yöntemden birinin tercih edilmesi gereklidir. Her iki sistem de yasal sistemlerdir. Son derece hızlı sistemler olarak daha kolay ve basit randevu almanız sağlanır. Her iki sistemde de T.C kimlik en önemli husustur.