Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ, Adana'da elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlarla destekleyerek, müşteri memnuniyetini ve çözüm odaklı yaklaşımıyla önemli çalışmalara imza attı. Şirket, Adana'da 13.458 trafo ve 38.219 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanması amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını başarıyla sürdürdü.

Toroslar EDAŞ ekipleri, Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir, Ceyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Karataş, Pozantı, Kozan, İmamoğlu, Aladağ, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli'de 2.198 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştirdi ve bölgede 1 pano ile 11 trafo ve 199 dağıtım merkezini güçlendirdi. Ayrıca, kent genelinde 635 kilometrelik hat bakımı tamamlandı.

Şirket, sektördeki değişen dinamiklere odaklanarak insan, çözüm ve inovasyon odaklı çalışmalarını sürdürüyor. 1 milyondan fazla müşterisine daha iyi hizmet sunmak amacıyla toplam 3 kilometrelik yeni yer altı hattı tesis eden şirket ekipleri, kentte 9 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca, yeni 2 elektrik panosu ve 3 trafo merkezi montajı da gerçekleştirildi.

2024 İlk Üç Ayı Hedeflerini Tutturdu

Şirket, 2024'ün ilk üç ayında belirlenen bakım, onarım ve yatırım hedeflerini başarıyla tamamladı. Müşteri memnuniyetine odaklanarak, 7 gün 24 saat hizmet sunan şirket, toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması, 0(322) 186 00 00 numaralı WhatsApp İhbar Hattı ve 186 numaralı Müşteri Hattı aracılığıyla müşterilerin sorularını dinleyerek çözümler üretmeye devam ediyor.

Toroslar EDAŞ, Enerjisa Dağıtım Şirketleri'nin Başkent EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımında faaliyet gösteren üç şirketinden biri olarak, 2016-2020 döneminde Türkiye'deki 21 dağıtım şirketi arasında en yüksek yatırımı gerçekleştirenlerden biri oldu.

Adana’da Kuryeler, Üniversiteli Moto Kurye Ata Emre’nin Öldürülmesini Protesto Etti Adana’da Kuryeler, Üniversiteli Moto Kurye Ata Emre’nin Öldürülmesini Protesto Etti

Şirket, Adana'da bakım ve yatırım çalışmalarını sürdürme kararlılığını koruyor.