İşte hazımsızlığa iyi gelen besinler İşte hazımsızlığa iyi gelen besinler

Tekirdağ Şehir Hastanesi randevu alma süreçlerini çeşitli hastalıklarda yapabilirsiniz. Şehrin en önemli hastanelerinden birinde uzmanlar titizlikle hizmet vermektedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi ortopedi randevusu için kimlik bilgileriniz, semt ve poliklinik talebiniz ile hekim seçiminiz olmalıdır. Türlü yollarla acil servis dışı başvurular yapılabilir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Randevu

Tekirdağ Şehir Hastanesi randevuları için kullanılabilecek yöntemler şöyle sıralanabilir:

·         Alo 182 çağrı merkezi

·         MHRS web sitesi mhrs.gov.tr

·         MHRS mobil uygulaması, e nabız

Henüz bir internet sitesinde kaydı olmayanlar için telefon dışı randevularda mutlaka kayıt yapılarak devam edilmelidir. Aksi halde online işlem gerçekleşmeyecektir. Uygulama indirme işleminde sorun yaşıyorsanız bağlantı sorunlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Ayaktan Tedavi İşlemleri

Hastane randevusu almanızın ardından ayakta tedavi ya da yatarak tedavi süreci başlatılacaktır. Laboratuvarla alakalı bir işlem istenmişse uzman hekiminizin yönlendirmesine göre devam edilmelidir. Numune alımları 16:00 saatinden sonra yapılamamaktadır. Muayenenin yapıldığı poliklinikten işlem sonuçlarını alabilirsiniz. Genellikle iltihaplı kemik kırılmaları gibi sorunlarda bu tür talepler olabilir.

Ultrasonografi hizmeti alacağınızda randevu ile işlemler sürdürülmektedir. MR ve tomografide de durum aynen geçerlidir. Randevu aldığınız tarih ve saatlere uymanız, gelememeniz halinde haber vermeniz, durumu iptal etmeniz gerekecektir.

Ortopedi Yatış İşlemleri

Bel ve boyun fıtığı, kıkırdak yaralanması, romatizmalar, eklemlerdeki çıkıklar, topuk dikeni gibi birçok konuda başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ortopedi bölümü cerrahi işlemleri daha yoğun olan bir bölümdür. Travmatoloji bölümünden daha çok yatış işlemi bu alanda gerçekleşebilir. Yatışı gereken hastanın yatak ve oda koşulları uzman hekimin yönlendirmesiyle oluşturulacaktır. Vezneler dışında hastane içinde bir ödeme işlemi yapılmaması gerekmektedir. Makbuzunuzu da saklamanız gerekmektedir. Taburcu olacak hastalar için hastane çıkış işlemleriyle beraber süreç devam edecektir.