Tekirdağ şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma, alanında uzman doktorlar ile siz vatandaşlara en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma

Tekirdağ şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma sistemi ile hastanenin sağlık ve tedavi alanında her türlü olanağı sağlamaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış bölüm doktorları ile istediğiniz bölümden kendi tercihinize göre doktor seçebilirsiniz. Tekirdağ şehir hastanesinde yeterli donanıma sahip olduğu için sağlık ve tedavi alanında gerekli olan her şeyi tam anlamı ile uygulama imkânına sahiptir. Sizde Tekirdağ şehir hastanesinden randevu almak istiyorsanız özel randevu alarak muayene olabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Randevu Alma

Tekirdağ şehir hastanesinden 7/24 saat istediğiniz doktordan istediğiniz saatte randevu alabilirsiniz. Tekirdağ şehir hastanesi randevu alma için ister alo 182 arayabilir isterseniz de MHRS randevu sisteminden randevunuzu oluşturabilirsiniz. 182 no’lu numarayı arayarak hangi doktordan randevu almak isterseniz söyleyebilir doktorların randevu doluluğuna ve izin günlerine göre size uygun randevuyu vereceklerdir. MHRS sisteminden ise istediğiniz hastane ve doktoru seçerek orada çıkan saat ve tarihler de size hangisi uygunsa seçebilir onaylayabilirsiniz. İsterseniz de hem 182’den hem de MHRS sisteminden randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Çocuk Doktoru Randevu İptali

İstediğiniz gün ve saatte Tekirdağ çocuk hastanesinden randevu alacağınızı biliyorsunuz. Randevularınıza gidemeyecek durumda iseniz son 15 dakika kalana kadar iptal etme işlemine sahipsiniz. Tekirdağ şehir hastanesi çocuk doktoru randevu iptali için yine alo 182’yi ya da MHRS sistemi üzerinden randevularınızı iptal ettirebilirsiniz. Gidemeyeceğiniz her randevu için iptal ettirmeniz gerekecektir. Aksi halde randevu almak ve muayene olmak isteyen diğer vatandaşlara engel olur onların bu haklardan yararlanmalarına geciktirebilirsiniz.