Şanlıurfa şehir hastanesi randevu alma işlemleri için kullanılan öncelikli sistem Merkezi Hekim randevu kayıt sistemidir.

Şanlıurfa şehir hastanesi randevu alma işlemleri için 182 telefon numarası ya da mhrs internet sitesi kullanılabilir. İki yöntem de kullanıcı deneyimini olumlu yönde geliştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Bu sistem üzerinden başta şehir hastanesi olmak üzere ülkenin dört bir yanında bulunan tüm hastanelerin ve doktorların çalışma planlarına ulaşılabilir.

Şanlıurfa şehir hastanesinden randevu alırken öncelikle hangi branştan randevu alınacağı bilinmelidir. Her branşta birden fazla doktor hizmet vermektedir. Seçenek fazla olduğundan herkes muayene ve diğer sağlık işlemleri için dilediği doktoru seçmekte özgürdür. Hekim seçimlerinde hasta yorumları ve önerileri incelenebilir.

Şanlıurfa Şehir Hastanesi Mhrs Randevu Alma

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru

Şanlıurfa Şehir Hastanesi mhrs randevu alma işlemleri için ilk olarak Merkezi Hekim randevu alma sistemi internet sitesi kullanılır. Siteye TC kimlik numarası ve mhrs şifresi ile giriş yapılır. Şifresi olmayanlar için buna alternatif olarak e-devlet şifresi de kullanılabilir.

Randevu almak için öncelikle randevu türü seçilir. Burada kullanıcılara aile hekimi randevusu, hastane randevusu gibi seçenekler çıkmaktadır. Bunun ardından il seçimi yapılır. Ardından ilçe, hastane, bölüm, doktor gibi seçimler işaretlenir. Daha sonra gerekli hallerde istenen randevu başlangıç ve bitiş tarihi de seçilmelidir. Uygun alanlar seçildikten sonra alt kısımda yer alan randevu ara kısmına tıklanır. Açılan ekranda Şanlıurfa Şehir Hastanesi randevu için uygun seçenekler ekrana gelir. Bunlar gün ve saat olarak sınıflandırılmakta olup bunlar arasından hangisi isteniyorsa o işaretlenmelidir. Randevu için onay verildiğinde o gün o saat kullanıcı için ayrılmaktadır. İsteyen kullanıcılar randevuları ile ilgili bilgilere randevu geçmişi üzerinden bir tıkla kolayca ulaşabilir.