Geniş bir hizmet alanına sahip olan Şanlıurfa şehir hastanesi doktorları ve imkanları ile bölge halkı tarafından ilgi görmektedir.

Şanlıurfa şehir hastanesi doktorları sayıca fazla olup kendi içerisinde branşlara ayrılmaktadır. Samimi bir ekip halinde hizmet veren doktorlar hasta şikayetlerini doğru ve eksiksiz olarak dinlemekte, herkese uygun bir tedavi planı oluşturmaktadır.

Şanlıurfa GAP vadisine yapılandırılan şehir hastanesi için randevular 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden alınmaktadır. Bu sistem üzerinde bütün doktorlara ve uygun randevulara ait bilgiler yer almaktadır. Burada önemli olan nokta hangi branştan ve doktordan randevu alınacağına karar vermektir.

Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Göz Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Göz Hastalıkları Doktoru

Şehir hastanesinde branş ve doktor sayısı fazla olduğundan birçok randevu seçeneği vardır. Bunlar arasından herkes kendine en uygun olan randevuyu seçebilir.  

Şanlıurfa Şehir Hastanesi

1700 yatak kapasitesine sahip olan Şanlıurfa Şehir Hastanesi kadın doğum ve çocuk, psikiyatri, rehabilitasyon, kalp damar gibi bölümlere sahiptir. Bunlar içerisinde 600 yataklı kadın doğum ve çocuk, 100 yataklı rehabilitasyon, 200 yataklı onkoloji, 80 yataklı psikiyatri,  200 yataklı kalp damar hasta kapasitesi vardır. Bu sayede hastane bölgeye sağlık alanında geniş imkanlar sunmaktadır.

Şanlıurfa Şehir Hastanesi’nde muayene olmak için uygulanan süreç dönemlere göre farklılık göstermektedir. Pandemi sürecinde pek çok hastane randevu usulü ile muayeneye geçtiğinden bu durum hastaneler arası geçici bir prosedür haline dönüşmüştür.

Şanlıurfa Şehir Hastanesi bünyesinde bölüm sayısı fazla olduğundan bu alanda hizmet veren doktor sayısı da fazladır. Bu sayede hastanenin günlük muayene ve sağlık işlemi kapasitesi de her zaman fazla olmaktadır. Hizmet veren doktorlar, isimleri ve çalışma takvimleri ile ilgili bilgi alabilmek için hastanenin ya da bakanlığın internet sitesi kullanılabilir ve güncel bilgiler alınabilir.