Sakarya şehir hastanesi’nde onkoloji, kalp damar cerrahi, kadın doğum ve çocuk hastanesi ile genel hastane hizmeti uzman doktor kadrosu tarafından verilecektir.

Sakarya şehir hastanesi birçok teknolojik cihaz , 1000 yataklı kapasitesi ve uzman ekibi yoğun sağlık hizmeti vermektedir. Farklı branşlardan alanında uzman birçok doktor hastanede çalışmaktadır. Uzman hemşire ve diğer sağlık çalışanlarıyla kalitesi yüksek bir sağlık hizmeti verilmektedir.

Randevu Alma

Teknolojik Sağlık Cihazları ile Tedavi

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yer alan Sakarya şehir hastanesi yeni model cihazlar ile donatılmıştır. Bu cihazlar, uzman doktor kadrosu ve ilgili sağlık çalışanları tarafından en verimli şekilde kullanılmaktadır.

Uzman Doktor Kadrosu

Ana bilim dalları dahil birçok branş için doktor bulunmaktadır. Operatör doktorlar, acil doktorları, cerrahlar de dahil olmak üzere aralarında doçent ve profesörlerin bulunduğu doktorlar da vardır. Fizyoterapist, diyetisyen, psikolog, odyolog gibi diğer sağlık çalışanları da aktif olarak tedavi de yer almaktadır.

Kadın doğum, çocuk, onkoloji ile kalp ve damar cerrahisi başta olmak üzere 300 polikliniğin yer aldığı Sakarya şehir hastanesi’nde sağlık çalışanları işbirliği içinde çalışmaktadır.

Doktor Konsültasyonu

 Tanı ve tedavi konusunda hassas davranan Sakarya şehir hastanesi doktorları bu konuda bazı hastalar için gerektiğinde konsültasyon sağlamaktadır. İlgili branşların uzman doktorları bir araya gelerek hasta için en doğru olan tanıyı belirlemekte ve tedavi planını oluşturmaktadır.

Tanı koyarken hastanın hastalık öyküsünü dinleyip gerekli tahlilleri yaptırıp varsa tanıyı koyarak hasta ile iş birliği içinde bir süreç yürütülmektedir.  Bazı bölümlerde ilgili meslek gruplarından olan diğer sağlık çalışanlarının da görüşleri, değerlendirmeleri alınarak karar verilir.  Sakarya şehir hastanesindeki doktorlardan muayene randevusu ALO182 hat üzerinden ya da MHRS sistemi üzerinden alınmaktadır.