Mersin Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS ve ALO 182 sistemi kullanılır. Hastanede 13 uzman doktor görev almaktadır. Aynı zamanda eğitim ve araştırma hastanesi olduğu için Doçent Dr’lar ve asistanlar da görev yapmaktadır. SGK kapsamında bulunan sigortaların yararlanabileceği hastanede kemik ve eklem rahatsızlıklarının teşhis, tedavi ve cerrahi müdahaleleri poliklinik ve acil servislerde gerçekleştirilmektedir. Mersin’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olarak şehir merkezinde yer almaktadır. Bölgede yer alan birçok hastaneden farklı olarak devasa kampüsünde birçok hastalığın cerrahi ve dahili tedavisi gerçekleşmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Mersin Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Mersin Şehir Hastanesi randevu işlemleri sonrası muayene için birçok ortopedik tedavi yapılmaktadır. Genel olarak teşhis edilen spor yaralanmaları, diz artroskopisi, kırıkların cerrahi tedavileri, osteosentez, kol, bacak deformite ameliyatları, aşil tendon rüptürlerinin tedavisi, kaynama gecikmeleri, kaynamama, psödoartroz ameliyatları, ayak cerrahileri, halluks valgus, halluks rigitus, karpal tünel sendromu, periferik sinir sıkışmaları, tunel sendromları, doğumsal anomaliler, el cerrahisi, diz, kalça omuz protez ameliyatları, romatizmal hastalıkların tedavileri, kemik ve yumuşak doku tümörleri tedavisi ve ameliyatı gerçekleştirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi Nerede?

Mersin Şehir Hastanesi, Toroslar Korukent Mahallesi’nde bulunur. Sağlık kampüsü içinde yer alan ve eğitim ve araştırma hastanesi olan hastanede uzman doktorlar ve asistan kadrosu hizmet vermektedir. Birçok kişinin en beğendiği hastanelerden olan ve kapsamlı bir şekilde hizmet veren hastanede merak edilen birçok hususun ortaya çıkması söz konusu olmaktadır. Ameliyat ve gün hastanelerinde tedaviler gerçekleşmektedir. 2017 yılında hizmete giren hastane, 2018 yılında eğitim ve araştırma hastanesi şekline geçmiştir. Birçok hastaya konforlu hizmet verilmesi söz konusu olmaktadır.