Sağlık sektöründe çok büyük gelişmeler yaşanan ülkemizin pek çok yerinde olduğu gibi Mersin Şehir Hastanesi doktorları sağlık hizmetlerinde güveni sağlayacaktır.

Mersin Şehir Hastanesi hizmete girdiği ilk günden kaliteli hizmetleri ile bölge halkına ve çevresinde bulunan illerden gelen hastalara her konuda yardımcı olmaktadır. Tüm bölümlerin bir arada olduğu hastanede uzman doktor aracılığı ile en gelişmiş tedavi yöntemleri hastaların iyileşmesi için en doğru şekilde uygulanmaktadır. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda yapılan hastanede bütün hasta ve hasta yakınlarının son derece rahat ettirilmesi için büyük çabalar harcanmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Kapasitesi

Memnuniyetin her geçen gün daha da arttığı Mersin Şehir Hastanesi 1253 yatak kapasitesinde sahip olup profesyonel sağlık hizmetleri ve konforu en güvenli şekilde sunmaktadır. 51 adet ameliyathane, 546 adet tek kişilik oda ve 252 adet çift kişilik odası ile hastaların çok daha iyi bir şekilde rahat ettirilmesi sağlanmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hiç ara vermeden hastaların en doğru şekilde sağlıklarına kavuşması için çalışmalara ara verilmeden devam edilmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Çocuk Sağlığı Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi  En İyi Çocuk Sağlığı Doktoru

Mersin Şehir Hastanesi Doktor Hizmetleri

Her çeşit hastalıkların tedavi edildiği hastanede tüm branşların doktorları dönüşümlü olarak hizmetlerini güven içinde sunmaktadır. Yakından ya da uzaktan gelen bütün hastaların iyi olması için uzman doktorlar iş birliği içinde çalışmaktadır. Böylece hastanın çok daha kısa sürede hastalığının ne olduğu ve en uygun tedavi yönteminin seçilmesi çok daha hızlı bir şekilde olacaktır. Mersin Şehir Hastanesi doktorları olarak hastanede en üst düzey eğitimli hekimler her konuda hasta ayırt etmeden sağlık hizmetlerini yüksek kalite içinde vermektedir. hastanenin hastalara sağlamış olduğu pek çok kolaylık ve konfor sayesinde tüm hastalar en güvenilir ellerde sağlıklarına kavuşacaktır.