Mersin şehir hastanesi, Mersin şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma, Müşteri hizmetleri ile randevu alma

Mersin şehir hastanesi, yapımı 3 yıl içerisinde tamamlanmıştır. Açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım'da katılmıştır. 5 yıldızlı konforda olması oldukça dikkat çekiyor. 502 tek kişilik yataklı kapasitesi bulunmaktadır. Çalışkan ve güler yüzlü hastane çalışanları vatandaşlara yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmaktadır. 3 Şubat 2017 tarihinden bu yana hizmet vermektedir. Yüksek konforda ve kalitede hastalara ve refakatçılara hizmet vermektedir.

Randevu Alma

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Ve Randevu Alma

Randevu almak istediğiniz zaman doktor seçimini sizin yapabiliyor olduğunu bilmelisiniz. Çocuk doktorları ve randevu alma resmi internet sitesinden randevu alabilirsiniz. Oluşturmanız gereken bir kullanıcı adı ve şifreniz olmalıdır. Kullanıcı adı kısmına kimlik numaranızı girerseniz, daha önceden belirlenmiş olan şifre ile giriş yaparak randevu alabilirsiniz. Bilgiler girildikten sonra doktor seçimi, bölüm seçimi ve şehir seçimi gibi işlemler yapabilirsiniz. İşlemin gerçekleşmesi için istenilen bilgilerin doğru bir şekilde girilmesi ve sonra randevu detaylarının oluşturulması gerekmektedir.

Müşteri Hizmetleri İle Randevu Alma

Müşteri hizmetlerinden telefon ile de randevu alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden randevu alma yapmanız gereken verilen numarayı randevu almak için aramaktır. Randevu alınacak olan hastanın kimlik bilgileri ilk olarak sizden istenir. Yapmanız gereken kimlik bilgilerini vererek hangi şehir ve hastaneden randevu almak istediğinizi bildirmelisiniz.

Mersin seçiminizi yaptıktan sonra, sizden bölüm bilgisi istenecektir. Rahatsızlığınız hangi bölüm ile ilgili ise o bölümü direkt sunabilirsiniz. Sonrasında sizden randevunuzu oluşturmanız istenecektir. Onay vermeniz durumunda tarih ve saat sunulur. Bu tarihte randevu saatinizden 15 dakika önceden hastanede olmanız gerekmektedir.