Manisa Şehir Hastanesi; tüm sağlık alanlarında hizmet vermekle beraber hastalarına kolay bir şekilde randevu alma sistemi de sağlamaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi

Manisa Şehir Hastanesi, 2018 yılının Ekim ayında hasta kabulüne başlamıştır. Üstün teknolojiyle üretilmiş cihazların ve alanında uzman, güler yüzlü doktorların bulunduğu Manisa Şehir Hastanesi hastaların ve hasta yakınlarının konforunu sağlamaya yönelik olarak hizmet vermektedir. Hem Manisa için hem de Çevre illerden gelen insanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Manisa Şehir Hastanesi’nin en büyük konforundan biri geniş yatak kapasitesine sahip olması olmuştur. Bu şehir hastanesinde 558 yatak, 145 poliklinik, 19 ameliyathane ve 1460 araçlık kapasiteye sahip otopark bulunmaktadır. Tüm bu avantajlar, hastalar ve hasta yakınların memnuniyetine yönelik olarak hizmet vermektedir.

Nasıl Randevu Alınır?

Manisa Şehir Hastanesi’nde 2018’in Ekim ayı itibarıyla hasta kabulü başlamıştır. Bu şehir hastanesinden çok kolay bir şekilde randevu almanız mümkündür. Manisa Şehir Hastanesi’nden istediğiniz poliklinik ve istediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz. Randevu alma sistemi iki şekilde uygulanmaktadır. İlk olarak telefonla ALO182’yi arayarak kolay bir şekilde randevu alabilirsiniz. İkinci olarak da internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr ve www.mhrs.gov.tr adreslerinden kolay bir şekilde randevu almanız mümkündür.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), hastanelerden kolay bir şekilde ve tek merkezden tedavi amaçlı randevu almanızı sağlayan bir sistemdir. MHRS; ALO182 çağrı merkezi, internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden hastalarına hizmet vermektedir. MHRS’nin temel amacı hastanelerde sıra beklemeden ve karışıklık olmadan tedavi olmanızı sağlamaktır. Bu randevu sistemi hem hastalar hem de doktorlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. MHRS’den hem kendiniz için hem de bir yakınınız için randevu almanız mümkündür.