Manisa Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için  ALO 182 ve MHRS sistemi kullanılır. Yoğun bakım ünitesi, MR, tomografi, röntgen gibi birçok tanı aletinin bulunduğu hastanede 6 ortopedi uzmanı görev almaktadır. Son derece nitelikli bir muayene imkanı bulunan hastanede genel olarak tercih edilen branşlardan olan ortopedi için randevu alabilirsiniz. 6 ortopedi uzmanının görev yaptığı hastanede asistanlar da hizmet vermektedir. Şehir hastanesi olarak Manisa’nın en nitelikli ve geniş hizmet kapasitesine sahip olan hastanede birçok ortopedik sorunun tedavi edilmesi mümkün olmaktadır. Bu konuda hizmet almanızı sağlayacak olan uzmanlar ve asistanlarla ihtiyacınız olan birçok sürecin kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Kemik, sinir, eklem hastalıkları, kireçlenme ve topuk dikeni gibi hastalıklar söz konusu olduğunda  da Manisa Şehir Hastanesi randevu alma şartıyla hizmetinizde olacaktır. Taze kırıklar, tendon sorunları ve kemik ve eklem enfeksiyonları için ortopedi bölümünü tercih edebilirsiniz.  Artroskopik omuz cerrahisi, rekonstrrüktif cerrahi, omurga, çocuk ortopedisi, ayak cerrahisi, ortopedik travmalar gibi hastalıkların tedavisi için özel üniteler bulunmaktadır. Acil durumlarda acil servise gelerek, rutin durumlarda ise MHRS üzerinden randevunuzu alarak muayene olabilirsiniz. Çeşitli hastalıklar için muayene ve tetkiklerin gerçekleştirilmesi de mümkün olmaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi Nerede?

Manisa Şehir Hastanesi, Manisa’nın Şehzadeler bölgesinde bulunmaktadır. Şehir içi otobüsleriyle hastaneye ulaşım mümkün olmaktadır. Birçok cerrahi poliklinik hizmeti vermenin mümkün olduğu hastanede çok sayıda hekim ve asistan kadrosu görev yapmaktadır. Ulaşımın pratik olduğu hastane, şehir merkezine çok uzak olmayan konumu sayesinde birçok kişi için ideal bir yerdedir.