Gelişmiş tıbbi donanımı ve alanında uzman olan doktor kadrosu bulunan Manisa Şehir Hastanesi, hastalarının hizmetindedir.

Şehir Hastanesi’nin Amacı Nedir?

Trabzon Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Trabzon Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Şehir hastanesinin temel amacı, bünyesinde tüm sağlık birimlerini bulundurarak, hastalarına; tıbbi donanım ve uzman doktor kadrosuyla kolaylık sağlamaktır. Şehir hastaneleri Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak Türkiye’nin pek çok ilinde kurulmuştur. Bu şehir hastaneleri; devlet hastaneleri ve eğitim araştırma hastanelerinde farklı olarak bölgesel amaçlı hizmet vermektedir. Alanında uzman doktorlarıyla ve gelişmiş, yenilikçi teknolojisiyle hastalara ve hasta yakınlarına büyük rahatlık sağlamaktadır.

Manisa Şehir Hastanesi’nin Kapasitesi Ne Kadardır?

2018’in Ekim ayında hasta kabulüne başlayan Manisa Şehir Hastanesi; son teknolojiyle üretilmiş tıbbi cihazları ve konforlu hizmet binasıyla hastalarına ve hasta yakınlarına hizmet vermektedir. Manisa Şehir Hastanesi 558 yatak kapasitesine sahiptir. Bu yatak kapasitesine ek olarak da hastanede 145 poliklinik, 19 ameliyathane, 1460 araçlık otopark bulunmaktadır. Manisa Şehir Hastanesi; Gelişmiş mimarisi, alanında uzman ve güler yüzlü doktorlarıyla çoğu hastanın ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmıştır.

Manisa Şehir Hastanesi

Son yaşadığımız dönemdeki kovid-19 salgının neden olduğu pandemi sürecinde bu şehir hastanesine talep daha da artmaktadır. Manisa Şehir Hastanesi doktorları bu hastanenin sadece Manisalılara değil çevre illerden gelen hastalara ve hasta yakınlarına da hizmet vereceklerini vurgulamışlardır. Tedavinin tamamen ücretsiz olduğu Manisa Şehir Hastanesi’nde tüm tedavi araçları, doktorlar, kullanılan mimari ve daha birçok şey hastaların konforunu sağlamak için hizmet vermektedir. Manisa Şehir Hastanesi, hasta kabulüne başladığı ilk günden bu yana insanların takdirini büyük ölçüde toplamayı başarmıştır. Hastanenin 7/24 yardım masası, çağrı hizmetlerine ilişkin problemlerin ve çözümlerinin yakından takip edilmesiyle hastalara ve hasta yakınlarına kolaylık sağlamaktadır.