Sağlık alanında ülkemizin pek çok bölgesinde hizmete açılan Kütahya Şehir Hastanesi randevu alma hizmetleri sayesinde büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

Kayseri Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Kayseri Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Kütahya Şehir Hastanesi en son sistem teknoloji ve profesyonel sağlık hizmetleri ile bölge halkına her konuda yardımcı olması planlanmaktadır. Bütün sağlık hizmetlerinde uzman doktor aracılığı ile en doğru hizmetler sunulacak olmasıdır.

Kütahya Şehir Hastanesi Randevu Alma Yöntemleri

Alo 182 ve MHRS üzerinde hastane ile alakalı her türlü randevu talepleri 7 gün 24 saat gerçekleşmesine olanak sunmaktadır. Telefon ya da MHRS yönünden gerçekleşen randevu isteklerinde tercih edilen uzman doktorların söylenmesi halinde istenilen doktordan sağlık hizmeti alma şansına sahip olunmaktadır. 2021 yılı sonunda açılması planlanan Kütahya Şehir Hastanesi randevu alma yöntemleri için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri online randevu sistemi aracılığı ile MHRS üzerinden internet randevu sistemi olup diğeri ise Alo 182 hattından randevu alma işlemleri gerçekleşmektedir. Tüm yöntemler ile 7 gün 24 saat boyunca randevu alınması mümkün olmaktadır.

Kütahya Şehir Hastanesi Doktor Seçme Hakkı

Sağlık konusunda büyük hizmetlere imza atmayı planlayan Kütahya Şehir Hastanesi randevu almak isteyen bütün bölge halkının istediği doktorlarda muayene olmasını olanaklarını sunmaktadır. Doktorlar arasında seçim yapılan hekimlerin istenilen tarih ve saat içinde boş olması gerekmektedir. İstenilen doktor müsait olması halinde randevu işlemleri onaylanmaktadır.

Kütahya Şehir Hastanesi Randevu İptali

Kütahya şehir hastanesi randevu iptali hastanın randevu saati gelmeden yaklaşık 15 dakika öncesine kadar edilmesi mümkündür. Yapılan bu randevu iptalinden dolayı hiç kimse her hangi bir ceza ödemek zorunda kalmaz. Her türlü hasta randevu işlemleri haftanın her günü ve saatinde yapılarak hastaların tedavisi en doğru şekilde yapılmaktadır.