Kütahya Şehir Hastanesi ortopedi doktorları tanı ve tedavi süreçlerini gerçekleştiren kapsamlı bir kurumdur.  Hastanenin 610 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Kütahya Şehir Hastanesi randevu alma telefon ve internet ile mobilden yapılabilmektedir. Poliklinik belirlenmesi ardından ortopedi bölümü taleplerinizi iletebilirsiniz. Hastane bünyesindeki uzmanlar gereken tedavi süreçlerini başlatacaktır.

Kütahya Şehir Hastanesi Çocuk Ortopedi 

Çocuklarda görülen kemik kırıkları çok sık rastlanan bir durumdur. Acil bölümüne geldiğiniz hastanede uzmanlar gereken klinik yönlendirmesi yapacaktır. Kırık riski olduğu hallerde çocuk ağrı ve ateş içinde duramaz halde görünür. Film çekilmesi ve gereken alçı müdahalesi hekim tarafından uygulanacaktır.

Kütahya Ortopedi Doktorları Randevu Nasıl Alınır?

Kütahya ortopedi randevu alacaklar için hastane telefonu aranmamalıdır. Genel randevu sistemi olan Mhrs.gov.tr adresinden veya 182’den işlem yapabilirsiniz. Randevuya gelmek istediğiniz tarih ve saati söyleyerek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

·         T.C kimlik numarası

·         Hastane ismi ve şehir ile semt

·         Talep edilen bölüm ve özellikle tercih varsa hekim ismi

·         Gelecek 14 gün içinde bir gün belirlenerek başvuru randevu detayları not edilmelidir.

Mobil E Nabızla Ortopedi Randevusu

Telefonunuza e nabız uygulamasını indirmeniz ardından şifrenizle giriş yaparak tercihlerinizi oluşturabilirsiniz. Randevu al diyerek işlemlere devam edilebilmektedir. Ortopedi polikliniği araması seçerek gün ve diğer ayrıntılar en az 3 bölüme girilmiş olmalıdır. Romatizma, eklem iltihaplanması vs. gibi ciddi sorunlarda başvuruları hızlandırmanız önerilir.

Kütahya Hastane Randevusu Alamıyorum

Spor travmatolojisi, boyun fıtıkları, topuk dikeni, kalça çıkıkları vs. gibi durumlar son derece önemlidir.  Hareket ederken yaşanan tüm sorunlarda hastane randevusu alabilirsiniz. 14 günlük periyotta bazen doluluk nedeniyle randevu alınamayabilir. Hastalık acilliğine göre acile gidebilir veya farklı bir hastane deneyebilirsiniz. Birden oluşan ağrılı hareket sorunlarında acilden yardım almayı unutmayınız.