Kütahya Şehir Hastanesi’nin betonarme işleri’nin %100’ü tamamlanmış görünmektedir. Hastane’nin 31 Aralık 2021 yılında hizmete açılacağı duyurulmuştur.

Kütahya Şehir Hastanesi, 31 Aralık 2021 yılında hizmet vermeye başlayacaktır. Toplamda 150.000 m2 alan üzerinde kurulu olan bu hastanede 159 tane tek kişilik oda, 136 tane çift kişilik oda bulunmaktadır. Hastane’nin 15 ameliyathanesi, 79 yoğun bakım yatağı ve kadın doğum bölümü için çalışmaları hala devam etmektedir. Türkiye’nin en iyi ve en başarılı doktorları bu hastanede görev alacaktır. Kütahya başta olmak üzere çevre illerden de oldukça ilgi göreceği düşünülmektedir.

Kütahya Şehir Hastane çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Hastane’nin zamanında açılması için projede 350 işçi hizmet vermektedir. Günümüzde yaşanılan salgın hastalık nedeni ile gerekli önlemler kapsamında eldiven ve maske kullanılarak inşaat devam etmektedir. Hastane’nin zamanında açılması için tüm çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kütahya Şehir Hastanesi 538 milyon TL’ye mal olacağı duyurulmuştur. 2022 yılının ilk günü hasta kabulüne başlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda hastane’nin bodrum katı ve birinci katı tamamlanmıştır. 150.000 m2 alan üzerinde yapılan bu hastane bünyesinde pek çok bölümde hizmet sunacaktır.

İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Hematoloji Doktoru İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Hematoloji Doktoru

Kütahya Şehir Hastanesi Randevu Alma

Hastane’de hizmet verecek kadın doğum uzmanları ve hekimleri netleşirken online randevu sistemi de yavaş yavaş oluşturulmaya başlanıyor. Aynı zamanda MHRS online randevu sistemi üzerinden de kolaylıkla randevu oluşturabileceksiniz. İstediğiniz doktor ve bölüm üzerinden gün ve tarih girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Diğer bir randevu alma yöntemi de 182 randevu merkezini aramaktır. Burada T.C kimliğinizi yanınıza alarak arayın. Müşteri temsilcisine hangi hastaneden randevu almak istediğinizi belirtin. Ardından doktor adı ve randevu gününüzü belirleyerek randevunuzu oluşturun. Tüm hastanelerde randevu sistemi aynıdır.