Kütahya şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma için alo 182 arayarak veya MHRS sistemi üzerinden 7/24 saat randevu alabilirsiniz.

Kütahya şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma sitemi ile üst düzey sağlık hizmetleri ve uzman doktorları seçme hakkı ile tüm sağlık hizmetlerini sunmaktadır. İster telefon ederek isterseniz de internet üzerinden MHRS üzerinden randevunuzu alabilir doktor ve saat seçimini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Her iki yöntemde de günün her saati Kütahya şehir hastanesine randevu alabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Kütahya Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Seçme Hakkı

Çocuk doktorundan randevu almak ve doktor tercihini kendiniz yapmak istiyorsanız il ve ilçe söyleyerek randevu alabilirsiniz. Kütahya şehir hastanesi çocuk doktorları seçme hakkı ile tüm vatandaşların isteği doğrultusunda hangi doktora muayene olmak istiyorlarsa o doktora randevu alabilme hakkına sahiptir.

 MHRS sisteminden ya da alo 182 aradığınızda seçilen doktorun istenilen saat ve tarihte randevusunun olmaması ya da izinde olmaması gerekir. Bu iki durum olmadı zaman vatandaşlar o doktordan sıkıntısız bir şekilde randevu alabilirler. Geniş doktor yelpazesi ile fazla sıra beklemeden kolayca randevu alabilirsiniz.

Kütahya Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Alınan Randevuların İptal Edilmesi

Kütahya şehir hastanesine alınan randevuların 15 dakika öncesine kadar iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Randevuya gelemeyeceksiniz ve başka kişiler sizin randevunuzdan yararlanması istiyorsanız iptal ettirebilirsiniz. İptal işlemi için ceza ve para ücreti kesilmez. Kütahya şehir hastanesi çocuk doktorları alınan randevuların iptal edilmesi için ister alo 182’yi arayabilir isterseniz de MHRS sisteminden kendiniz randevunuzu iptal ettirebilirsiniz. Unutmayın ki gidemeyecek her randevu için iptal işlemini gerçekleştirmezseniz başka hastaların daha erken muayene almasını engellemiş olursunuz.