Konya Karatay Şehir Hastanesi başvurularınızla tedavi olmak istediğiniz kemik –eklem sorunlarınız için çözüm elde edebilirsiniz. Cerrahi, yatarak ve ayakta tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi ortopedi bölümünden dilediğiniz uzman hekimden işlem yapabilirsiniz. Travmatoloji ve ortopedi tamamlayıcı birimler olarak sizlere hizmet vermektedir. Toplam 1.250 kişi kapasiteli hastane bünyesinde yatak kapasitesi 838 olarak kaydedilmiştir.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Randevu Alma

Konya Karatay Şehir Hastanesi randevu sistemi için hastane kendi platformundan randevu vermemektedir. Devlet hastanelerinde mhrs ve telefon yanında mobil uygulama, e devlet yöntemlerini kullanabilirsiniz.

·         E devlet hesabınızla mhrs girişi yaparak hastane randevusu alabilirsiniz.

·         Mhrs.gov.tr adresi üzerinden hastane adı ve bölüm yazarak işlemlere devam edebilirsiniz. Yoğunluk varsa randevu almanız mümkün olmayacaktır.

·         182 telefon numarasını kullanarak Konya Karatay Şehir Hastanesi randevusunu oluşturabilirsiniz. 14 günlük süreçte işlemler yapılmaktadır. Bu sürede dolu olan ortopedi randevuları için belirtilen günde yeniden arama yapabilirsiniz.

·         Android ve ios cihazlara uyumlu E nabız, mhrs gibi mobil uygulama indirilerek hastane randevusu alınabilmektedir.

Karatay Şehir Hastanesi Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakıyor?

Karatay Şehir Hastanesi ortopedi bölümü geniş kapsamlı olarak tedavi işlemlerini sürdürmektedir. Kaynamayan zorlu kırıklar, kol ve bacakta açık-kapalı kırıklar çocuk felci, enfeksiyon için tedaviler olabilmektedir. Geniş kapsamlı ortopedi bölümünde

·         Enfeksiyon sonrası oluşan kemik kayıplarında müdahale

·         Kemik bozuklukları

·         Pediatrik cerrahi alanındaki hastalıklar

·         Yürüme bozuklukları

·         Ayak sorunları

·         Omurga rahatsızlıkları

·         Tendon ve eklem kanserleri

·         Spor kaynaklı eklem ve omuz sorunları için başvurular yapılabilmektedir.

Acil ve dayanılmaz ağrıları olan hastalar Konya Şehir Hastanesi acil bölümüne gelerek anında müdahale yaptırabilecektir. Gereken müdahale ardından yönlendirmeler ortopedi veya travmatoloji alanında olacaktır. Hekiminizin uyarılarını dikkate almanız önerilir.