Konya karatay şehir hastanesi, Konya karatay şehir hastanesi kalp damar doktorları, Müşteri hizmetleri ile randevu alma

Konya Karatay Şehir Hastanesi, 1250 yatak kapasitelidir. İlk etapta 862 yataklı kısmı tamamlanarak hizmete açılmıştır. Konya ve çevresinde hizmet veren şehir hastanesi 421 bin 566 metrekare kapalı alana sahiptir. Hava ambulanslarını kullanabilmek için helikopter pisti bulunmaktadır. Hastanede 256 yoğun bakım, 108 acil ve 30 diyaliz yatağı bulunur.

Konya Karatay Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları

Gelişen sağlık sistemi ve memnuniyet haline gelmesi ile birlikte artık istenilen hekimden istediğiniz tarihte randevu alma imkanı bulunmaktadır. Konya karatay şehir hastanesi doktorları, istenilen kalp damar doktorlarından internet veya telefon üzerinden istenilen zamanda sorunsuz ve hızlı bir şekilde randevu almak mümkündür. Randevu alırken bilgilerin doğru verilmesi ya da doğru girilmesi sorunsuz randevu için en önemli noktadır.

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Hastalıkları Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Hastalıkları Doktoru

İnternet üzerinden randevu alabilmek için MHRS resmi sitesi üzerinden kayıt olmaları ya da daha önce kayıt olan kişilerin T.C kimlik bilgileri ve belirledikleri şifre ile giriş yapmaları gerekmektedir. Şifre alındıktan sonra ise internet bağlantısı bulunan her yerden istediğiniz an randevu alma imkanı bulunmaktadır.

Müşteri Hizmetleri İle Randevu Alma

İnternet bağlantınız yok ise ya da kullanmayı bilmiyorsanız bu durumda Alo 182 randevu hattını arayarak canlı bir şekilde randevu alma imkanınız bulunmaktadır. Alo 182 müşteri hizmetlileri ilk olarak sizlerden hastanın T.C kimlik numarasını ve çeşitli bilgileri talep edecektir.

Bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde verilmesi sorunsuz bir randevu alma işlemi için son derece önemlidir. Konya karatay şehir hastanesi randevu alma, tercihinin yapılmasından sonra ise istenilen bölüm ve hangi doktorun tercih edildiği sorular size yöneltilecektir. Onay alındıktan sonra başarılı bir şekilde randevu alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.