Makalemizde Konya Karatay Şehir Hastanesi en iyi KBB doktoru kim, KBB nedir ve KBB hangi bölümlere bakar bu bölümleri ele alacağız.

Konya Karatay Şehir Hastanesi en iyi KBB doktoru ile ulusal ve uluslararası platformlarda sağlık hizmeti vermektedir. Konya Karatay Şehir Hastanesi bu alanda en başarılı doktorlara hizmet vermektedir. Bilim ve teknolojideki ilerlemeler göz önüne alındığında, modern tıbbın ulaştığı en üst seviyede sağlık alışkanlıklarına göre yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti çok yüksektir. Konya Karatay Şehir Hastanesi son teknoloji tıbbi ekipman ve cihazlar kullanmaktadır. Uygulama alanında uzman bir kadro ile profesyoneller tarafından yürütülmektedir. Gelişmiş tıbbi donanım ve kalifiye insan deposu ile hizmet verecek hastane hem Konya bununla birlikte muhit illerin sıhhat hizmetlerine mühim katkılar sağlıyor.

KBB Nedir?

İlk olarak KBB nedir? sorusuna bakacak olursak. KBB, Baş ve boyun hastalıklarının kulak burun boğaz, tanı, tedavi ve  takibi ile ilgilenen bilim dalıdır. Kulak Burun Boğaz en eski uzmandır. Her yaştan insanı etkileyebilen kulak, burun ve boğaz rahatsızlıkları genellikle fizik muayene ile tıp uzmanları tarafından teşhis edilir. Kulak Burun Boğaz (KBB) klinikleri, dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses bandı, burun, burun pasajları, sinüs, laringoloji, ağız, nazofaringoloji, tükürük bezleri  gibi birçok rahatsızlığın medikal ve cerrahi tedavisini sağlar.

KBB Hangi Bölümlere Bakar?

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Enfeksiyon Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Çocuk Enfeksiyon Doktoru

KBB’ı açıkladıktan sonra KBB hangi bölümlere bakar? sorusunu ele alacağız. KBB, kulak enfeksiyonu, kulak çınlaması, kulak kiri, duyma problemleri, hapşırma, baş dönmesi, yutma sorunları, boğaz ağrısı, ses kaybı, çene ağrısı, öksürük, burun kanaması, burun kaşınması, burun akması gibi bölümlere bakmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre Konya Karatay Şehir Hastanesinde birçok KBB doktoru yer almaktadır. Bu doktorların hepsi de birbirinden değerli ve kaliteli doktorlardır Ancak bu doktorlar arasında en iyi olanı Uzm. Dr. Meryem Eğilmez KAHRAMAN’dır. Bunu KBB hastaları tarafından belirlenmiştir.