Farklı şekillerde solunum yolu rahatsızlığı yaşayan kişiler, Konya Karatay şehir hastanesi en iyi göğüs cerrahisi doktoru ile ilgili araştırma yapmaktadırlar.

Konya Karatay şehir hastanesi en iyi göğüs cerrahisi doktoru tarafından, solunum yolunda ortaya çıkabilen çeşitleri rahatsızlıklar nedeniyle bozulan akciğer fonksiyonlarının tanısı ve tedavisi gerçekleştirilir. Ayrıca her insanda farklı olarak ortaya çıkabilen çeşitli göğüs hastalıkları ile ilgili detaylı muayenelerin ve etkili tedavilerin uygulanması sağlanır. Tanı ve tedavi yöntemleri, tıbbi cihazlar ve ekipmanlarla sağlanmakta olup, hastaların eski sağlığına kavuşabilmesi adına uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman doktorlar, yetkin bilgilere sahip olarak hastalarda meydana gelen göğüs hastalıklarını en kısa sürede tedavi edebilmek için, uygun işlemleri sunmaktadır.

Konya Karatay Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Cerrahisi Doktoru Alınana Hangi Hastalıklar Girer?

Göğüs cerrahisi doktorları tarafından hastalara yapılan teşhisler sonucunda, rahatsızlıkların türüne göre farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bu noktada göğüs cerrahisi doktoru hangi hastalıklara bakmaktadır sorusu gündeme gelmektedir. Göğüs cerrahisi alanına giren hastalıklar, şu şekilde sıralanabilmektedir;

·         Astım ve alerji rahatsızlıkları

·         Akut ve kronik bronşit rahatsızlıkları

·         KOAH hastalığı

·         Akciğer kanseri

İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru İstanbul Başakşehir Cam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru

·         Pnömotoraks

·         Bronşektazi

·         Pulmoner emboli

·         Tüberküloz

·         Plevra hastalıkları

·         Sarkoidoz

·         Pnomoni (zatürre)

·         Üst ya da alt solunum yolu enfeksiyonları rahatsızlığı

·         Uykuda solunum bozuklukları

·         Horlama

·         Uyku apnesi

Belirtilen rahatsızlığa sahip olan kişilerin, göğüs cerrahisi uzmanı tarafından detaylı bir şekilde muayene edilmesi gerekir. Böylelikle hastalığın neden olduğu semptomlar, azaltılabilir ya da iyileşme gösterebilir. Hastalar tarafından randevu oluşturulması gerekmektedir. 182 hattını kullanarak ya da MHRS sistemi üzerinden randevu alabilmek mümkündür. Uygun olan tarihlerin belirtilmesiyle, istenilen gün ve saatte randevu oluşturulabilir. Göğüs cerrahisi uzman doktorları tarafından hastalara yapılan uygulamalar, ciddi rahatsızlıkların seyrini değiştirebileceğinden, tedavilerin ihmal edilmemesi önerilmektedir.