Konya Karatay Şehir Hastanesi en iyi beyin cerrahisi doktoru çocuklarda ortaya çıkan enfeksiyon problemlerinde gereken tedavi desteğini veriyor.

Konya Karatay Şehir Hastanesi en iyi beyin cerrahisi doktoru şehir içi ve şehir dışından gelen hastalarına en iyi desteği sunuyor. Tamamen modern tıbbi cihazlar kullanılarak hastaların kabulü gerçekleştiriliyor. Çocuk enfeksiyon birimi modern tıp kapsamında tanısı ve tedavisini gerçekleştirir. Tanı ve tedaviyle beraber enfeksiyonlara karşı koruma amaçlı aşılama hizmetleri de sunuluyor.

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Nedir?

Çocuk enfeksiyon hastalıkları çocuklarda görülen

·         Ateşli ve bulaşıcı hastalıklar,

·         Konjenital enfeksiyonlar,

·         Enfeksiyöz hepatitlere,

·         Doğuştan bağışıklık sistemi baskılananlar,

·         Alt solunum yolu enfeksiyonlarına,

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Hastalıkları Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Hastalıkları Doktoru

·         Viral enfeksiyonlara bakar.

Konya Karatay Şehir Hastanesi çocuk ve adölesanlara yönelik modern tıp kapsamında doğru tedavi hizmetini sunar.

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bölümünde Hangi Hastalıklara Bakılır?

·         Üst solunum yolu enfeksiyonları,

·         Alt solunum yolu enfeksiyonları,

·         İdrar yolu enfeksiyonları,

·         Menenjit,

·         Ensefalit,

·         Yumuşak doku enfeksiyonları,

·         Periyodik ateş sendromu bulunan çocuklara bakar.

Enfeksiyon hastalıkları, mikropların insanların vücutlarına girmesiyle ortaya çıkar. Enfeksiyon hastalıkları çocuklarda da daha sık görülebiliyor.

Konya Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Randevu Al

Konya Karatay Şehir Hastanesi en iyi beyin cerrahisi doktoru randevusu almak isterseniz Alo 182 hattını arayabilirsiniz. Dilerseniz MRHS mobil uygulamasından randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu sonrasında çocuklarda ortaya çıkan enfeksiyon hastalıklara karşı gerekli tedavi desteği verilmektedir. Aşıyla korunabilen hastalıklara karşı doktorlar ailelere bilgi verilmekte ve özel durumlar için ameliyat gerçekleştirmektedir. Günümüzde hızla artan alerjik vakalar ve enfeksiyonlara karşı çocuklara gerekli tedavinin verilmesi gerekir. Çocuk doktorları bağışıklık sistemini detaylı olarak araştırarak gerekli görüldüğünde tedavi desteğini sunmaktadır. Konya ve çevre illerde yaşıyorsanız hemen randevu talep ederek gerekli tedavi uygulamalarından yararlanabilirsiniz.