Şehir hastanelerinin sunduğu geniş ve uzman hizmet anlayışı ile Konya Karatay şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma sistemi ile güvenli bir şekilde yapılır.

Konya Karatay şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma sistemi ile sağlık sisteminde gelişme ve memnuniyet odaklı hale gelmesi ile istediğiniz doktordan randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevular internet ve telefon üzerinden hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde TC kimlik numarası ile alabilirsiniz. Randevunuzu doğru bir şekilde almanız için istenilen bilgilerin doğru bir şekilde verilmesi önemli bir husustur.

Müşteri Hizmetleri Vasıtası İle Randevu Alma 

İnternet kullanması bilmiyor ya da evde internetiniz yok ise alo 182 müşteri hizmetlerini arayarak hastaneden randevu alabilirsiniz. 182 nolu numarayı aradıktan sonra danışanlar size hasta TC kimlik numarasını isteyeceklerdir. Bu bilgiyi eksiksiz ve doğru bir şekilde verdiğiniz sürece sorunsuz şekilde randevu alabilirsiniz.

Konya Karatay şehir hastanesi randevu alma sistemi ile istediğiniz hekimden istediğiniz saatte randevu alabilirsiniz. Ancak hekimlerin doluluk saatleri ve izinli olan günlerde randevu oluşturamazsınız. Müşteri hizmetlerine TC kimlik numaranızı söyledikten sonra hangi hastane ve hangi doktora randevu alacağınızı da söyleyerek randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS Üzerinden Randevu Alma

İnternet üzerinden randevu almak istiyorsanız MHRS sitesinin resmi sayfasından kayıtlı değilseniz önce kayıt olarak, kayıtlı iseniz de TC kimlik numarası ve şifre girerek MHRS sistemini açmış olursunuz. Konya Karatay şehir hastanesi MHRS üzerinden randevu alma işlemi için öncelikle şehir isminizi Konya ilçenizi ise Karatay işaretleyerek hastaneyi bulabilirsiniz. Bu işlemden sonra hangi doktora muayene olmak istiyorsanız o doktoru bulup size uygun tarih ve saatte randevu alabilirsiniz. Aldığınız randevuya yarım saat önce gitmelisiniz.