Kocaeli Şehir Hastanesi ortopedi doktorları randevusu için bazı yöntemleri kullanabilirsiniz. Hastane bünyesinde uzman ortopedistlerle cerrahi işlemler yapılmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi ortopedi randevusu hareket sistemi sorunları olan herkes için geçerlidir. Geniş kapasiteli Kocaeli Şehir Hastanesi civardaki diğer hastanelerin bir bölümünün taşınmasıyla güncel halini almıştır. Kısmen taşınan hastane için randevu tarihini hekim uygunluk durumlarına göre belirleyebilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Ortopedi Uzmanı Ne Yapar?

Yeni hastalıklarda ve geçmişten beri devam eden sorunlarda değişik tanı ve tedavi uygulaması devam edebilir. Ortopedi ve travmatoloji alanlarına göre hasta yeni bir yönlendirmeyle de karşılaşabilir.  Cerrahi işlemler genellikle ortopedi bölümünde yapılırken travmatoloji alanı kalan kısımlara bakmaktadır. Hastane durumuna göre değişen faktörler görülebilmektedir.

Randevu alarak geldiğiniz Kocaeli Şehir Hastanesi ortopedi uzmanı hastalık tanı ve tedavisi için başlangıçta sorunu tespit edecektir. Şikayetleri dinleyerek başlayan hekimler, kalıtsal durum ve geçmişte yaşanan ek tedavileri öğrenecektir.

Fiziki muayeneler ortopedi tedavisi için önemlidir. Durumu ciddi olan hastaların yatışı gerekiyorsa gerekli işlemler için yönlendirme yapılacaktır. Konuya dair tahliller de tamamlanınca ana bilim dalı uzmanları doğrultusunda süreç devam edecektir. Tedavi öncesi ek bir iltihap tedavisi vs. gerekiyorsa ayrıca uygulamalar yapılacaktır.

Spor Yaralanmaları Başvuru

Kocaeli Şehir Hastanesi ortopedi uzmanları spor yaralanmaları için başvurularınızı doğru bir tedaviyle sürdürecektir. El bileği omuz dirsek, diz sorunları olduğunda ve diğer sıkıntılarda hastane başvuruları yapılabilir. Çocuk kemik kırıkları da en sık yaşanan sorunlar olarak alınacak randevuyla giderilecektir.

Ayak Bileği Cerrahisi Randevu

Online hastane randevu sistemi kullanılarak mhrs.gov.tr adresinden işlem yapılabilmektedir. Kalabalık dönemlerde randevu ileri tarihlere atılabilir. 182 numaralı telefondan alacağınız randevularda cerrahi işlem için önceden görüşme sağlanmış da olabilecektir. Acil kemik kırıkları olması halinde öncelikle acil servisler kullanılabilir.