Yılsonuna kadar tamamlanması planlanan Kocaeli şehir hastanesi kalp damar doktorları ve randevu alma sistemi ile vatandaşlara sağlık hizmeti sunulacaktır.

Kocaeli şehir hastanesi kalp damar doktorları, Marmara bölümünün büyük bir kısmına sağlık hizmeti verecek olan Kocaeli şehir hastanesi 1218 yatak kapasiteli hastane Kasım 2021’de açılması planlanmaktadır. Birçok bölümün yanında kalp damar bölümü de bulunan hastane de vatandaşlara üst düzey sağlık ve tedavi hizmeti verilmesi planlanmaktadır. Hastane de uzman hekimler ile hem ayakta tedavi hem de yatak kapasitesi ile son teknoloji tedavi sunulması planlanmaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Göğüs Cerrahisi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi Göğüs Cerrahisi Doktoru

Kocaeli Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Randevu Alma

Yakında tamamlanacak olan Kocaeli şehir hastanesinden diğer hastaneler gibi randevu alabilir doktor tercihini kendiniz yapabilirsiniz. Diğer hastanelerde olduğu gibi Kocaeli şehir hastanesi kalp damar doktorları randevu almak için ister 182 nolu numarayı arayabilirsiniz isterseniz de MHRS sisteminden kendiniz randevu oluşturabilirsiniz. İnternetiniz yoksa ya da internet kullanımını bilmiyorsanız 182’yi arayarak TC kimlik numaranızı söylemelisiniz. Daha sonra kalp damar doktorlarından birine randevu alabilir uygun saat ve tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz. MHRS sisteminden ise giriş yaparak hastane bölümüne Kocaeli şehir hastanesi yazarak muayene olmak istediğiniz yere de kalp damar işaretleyerek ve en son olarak da tarih ve saati belirleyerek randevu oluşturabilirsiniz.

Kocaeli Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktor Tercihi

Kocaeli şehir hastanesinden randevu almak istiyorsunuz ve istediğiniz bir doktor var ondan randevu alabilir miyim bilmiyorsunuz. Bunun için müşteri hizmetleri ya da MHRS’den doktor seçmeniz yeterli olacaktır. Kocaeli şehir hastanesi kalp damar doktor tercihini kendiniz tapabilir hatta tarih ve saati kendi uygunluk zamanınıza göre ayarlayabilirsiniz. Her şey vatandaşların iyi bir hizmet alması için tasarlanmıştır.