Kocaeli Şehir Şehir Hastanesi en iyi Endokrinoloji doktoru hormonlarda ortaya çıkan problemlerin tedavisinde hastalara yardımcı olur.

Kocaeli Şehir Şehir Hastanesi en iyi Endokrinoloji doktoru şehir içi ve şehir dışından gelen hastalara gerekli tıbbi desteği sunabiliyor. Modern cihazlar üzerinden çalışmalarını gerçekleştiren hastane gerekli tanı ve tedavi hizmetlerini hastalarıyla buluşturuyor.

Endokrinoloji Nedir?

Endokrinoloji nedir? Endokrin hormon anlamına gelir. Endokrinoloji hormon bilimidir. Hormon organlar arasında dolaşım göstermektedir. Hormon üreten organlara endokrin organ adı verilir. Endokrin hücreler vücudun akla gelebilecek her yerinde bulunabilir. Bu organlar, sinir sistemi ile beraber yaşamsal tüm fonksiyonların düzenlenmesinde yardımcı oluyor. Organların sağlıklı çalışmaları son derece önemlidir. Hormon bozuklukları bu nedenle tüm vücudu etkileyen sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Endokrinoloji Bölümünde Hangi Hastalıklara Bakılır?

·         Tiroid bezi hastalıkları,

·         Paratiroid bezi hastalıkları,

·         Diyabet tipleri,

·         Kan şekeri düşüklüğü,

·         Böbreküstü bezinin az çalışması,

·         Hipertansiyon,

·         Hiperkolesterolemi,

·         Hiperlipidemiler,

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru

·         Pankreas tümörleri,

·         Hipofiz bezi tümörleri,

·         Şekersiz şeker hastalığı,

·         Metabolik kemik hastalıkları

·         Paget hastalığı,

·         Obezite

Endokrinoloji, hormonların yapım ve salgılanmasından sorumlu olan hastalıklarla ilgilenen bir bilim dalıdır.

Konya Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Randevu Al

Kocaeli Şehir Şehir Hastanesi en iyi Endokrinoloji doktoru randevusu almak için Alo 182 hattından destek alabilirsiniz Ayrıca randevu talep etmek için MRHS mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Randevu sonrasında hormonlarda ortaya çıkan problemlere karşı gerekli tedavi desteği alabilirsiniz. Uzman doktorlar hormonlar konusunda tıbbi donanımlarıyla öne çıkıyor. Sağlıksız beslenme ve genetik özellikler hormonal sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Doktorlar hasta üzerinde ortaya çıkan hormon sorunlarını detaylı olarak inceleyerek gerekli tedavi desteğini verir. Kocaeli ve çevre şehirlerde yaşıyorsanız hemen Kocaeli Şehir Şehir Hastanesi en iyi Endokrinoloji doktorundan randevu talep edebilirsiniz.