Kocaeli şehrinde yaşayan kişiler, Kocaeli şehir hastanesi en iyi diyet doktoru hakkında pek çok araştırma gerçekleştirmektedir.

Kocaeli şehir hastanesindeki diyet bölümü doktoru, yeme bozukluğu, obezite, diyabet ve gebelik gibi durumların tedavisinde faydalı olacak beslenme programları hazırlamaktadır. Ayrıca diyet doktoru olarak, hastalarda sağlıklı beslenme alışkanlığının kazandırılmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle obezite ya da diğer rahatsızlıklar dolayısıyla oluşan rahatsızlıkların, daha erken iyileşme sürecinin gerçekleştirilmesine katkı sağlamaktadır.

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Diyet Doktoru Tanı Ve Tedavi Hizmetleri Nedir?

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Ortopedi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Ortopedi Doktoru

Hastaların diyet doktorundan randevu alarak, polikliniklerde muayene edilmesinin ardından, tanı ve tedavi hizmetlerine geçilmektedir. Diyet doktoru tanı ve tedavi hizmetleri açıklanacak olursa, şu şekilde sıralanabilir;

·         Çeşitli rahatsızlıkların iyileşme sürecini olumlu etkileyecek diyet programları hazırlanır ve tedaviye başlanır.

·         Sporcu beslenmesi ile ilgili diyet programları hazırlanmaktadır.

·         Gebelik ve emzirme dönemlerinde hem bebeğin hem de annenin sağlıklı beslenebilmesi için diyet programları hazırlanır ve tedaviye başlanır.

·         Diyabet rahatsızlığı olan kişilerin yaşam kalitesini arttırabilmek ve hastalığın etkilerini azaltabilmek için, diyet programları hazırlar.

·         Bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde sağlıklı bir beslenme planı hazırlanmaktadır.

·          Diyet doktoru ayrıca kilo almamama sorunu yaşayan kişiler için, kilo alma programı hazırlar ve gerekli tedavi yöntemlerine başlar.

·         Yemek yeme konusunda davranış bozukluğu yaşayan kişilere uygun diyet programları hazırlanarak, tedavileri yapılır.

·         Bireysel beslenme danışmanlığı kapsamında kişilere yapılan testler dikkate alınarak, en uygun diyet programı hazırlanır.

Kocaeli şehir hastanesi diyet doktoru polikliniğinden randevu alınarak gerekli tedavilerin gerçekleştirilebilmesi için, alo 182 hattı aranarak randevu alınmalıdır. Diyet doktoru randevu için, belirtilen gün ve saatte randevu talebinde bulunulması gerekir. Böylelikle kilo alma ya da verme sorununu yaşayan kişiler, tedavi ve tanı hizmetlerinden yararlanabilirler.