Birçok kişi Kocaeli Şehir Hastanesi en iyi dermatoloji doktoru hakkında araştırma yapmaktadır. Özellikle farklı illerden gelen kişiler, bu konuya ayrı bir önem vermektedir.

Deride meydana gelen her türlü rahatsızlığın tedavi edilmesinde etkili bir çalışma yürütmektedir. En iyi dermatoloji doktoru olarak insan vücudundaki akne, mantar, egzama ve diğer cilt hastalıklarının tanı ve tedavi işlemlerini olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ergenlik sivilceleri, doğum lekeleri ve benler konusunda rahatsız olan hastaların, sorunlarının çözülmesi konusunda çalışmalar yürütmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Dermatoloji Doktoru Görev Ve Sorumlulukları Nelerdir?

Hastaların dermatoloji alanına başvurulmalarının ardından dermatoloji doktorunun bazı görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Dermatoloji doktoru görevleri açıklanacak olursa;

·         Öncelikle hastanın rahatsızlığı hakkında hikâyesini dinlemelidir. Daha sonra tanının net bir şekilde konulması için, hastayı muayene edecektir.

·         Hastanın rahatsızlığı hakkında tanının konulmasının ardından gerekli tedavi işlemlerini başlatacaktır.

·         Hastanın derisinde meydana gelen hastalıkların kısa sürede giderilmesi için etkili bir çalışma yürütecektir.

·         Dermatoloji alanında geçerli olan tüm tedavi yöntemlerini ve özellikle lazer tedavisini doğru yerlerde kullanarak, hastayı en kısa sürede sağlığına kavuşturacaktır.

Kocaeli Şehir Hastanesinde Dermatoloji Alanında Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir?

Dermatoloji bölümünde hastalarda meydana gelen tüm cilt rahatsızlıklarının tedavisi mümkündür. Cildinde herhangi bir rahatsızlık yaşayan hastaların, vakit kaybetmeden dermatoloji bölümüne giderek tedavi olması gerekmektedir. Dermatoloji alanında tedavi edilen hastalıklar açıklanacak olursa,

·         Sedef hastalığı

·         Mantar hastalıkları

·         Ergenlik sivilceleri

·         Egzama

·         Kurdeşen

·         Saç dökülmeleri

·         İlaç alerjileri ve diğer alerjiler

·         Siğil

·         Et benleri

·         Cilt kanserleri

·         Tüm tırnak hastalıkları

·         Zührevi hastalıklar

·         Ağız içi hastalıkları

·         Güneş lekeleri

·         Behçet hastalığı

Yukarıda bahsedilen tüm hastalıkların tedavileri dermatoloji bölümünde gerçekleşmektedir. Uygun randevunun kararlaştırılması için, alo 182 aranarak randevu alınması mümkündür.

 

 

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru