Kocaeli Şehir Hastanesi’ de hastalarının, problemleri ile detaylı bir şekilde ilgilenmeye devam ettiği için; Kocaeli halkı tarafından oldukça sevilmektedir.

Kocaeli Şehir Hastanesi, halk tarafından oldukça sevilen sağlık kuruluşları arasında yerini almaya devam etmektedir. Kocaeli Şehir Hastanesi, kurulduğu tarihten bu yana; hemen hemen bütün hastaların dertlerine derman olmaya devam etmektedir. Özellikle de şehirlerin kendine ait bir devlet hastanesinin bulunuyor olması, maddi imkanları olmayan kişilerin de tedavi olabilmesine olanak tanımaya devam etmektedir. Sigortası olan herkes, Kocaeli hastanesine giderek; uzun süreli tedavilerini de yaptırmaya devam etmektedirler. Ancak tedavi sürecinden önce, ilk kontrollerin yapılması da çok önemli bir husus olacaktır. Bu nedenle, randevularınızı ertelememenizde de fayda vardır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Randevu Sistemi

Kocaeli Şehir Hastanesi randevu sistemi, devlet tarafından sağlanmaya devam etmektedir. Kocaeli Şehir hastanesi, devlete bağlı bir kurum olduğu için; MHRS ya da e-nabız sistemi üzerinden randevularınızı almanız ve tedavi sürecinizi başlatmanız gerekecektir. Randevu almadan önce ise, kendi kişisel bilgilerinizi girmeniz ve daha sonra ise; hangi bölümden randevu almak istediğinizi belirtmeniz gerekecektir. Eğer belirttiğiniz tarihe uygun bir randevu bulursanız, onay işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, belirttiğiniz tarihe uygun bir randevu yoksa; gelince haber ver seçeneğine tıklayarak, açılan randevulardan haberdar olmanız da mümkün olacaktır.

Kocaeli Şehir Hastanesi Tahlilleri

Kocaeli Şehir Hastanesi tahlilleri de hastalar tarafından merak edilen işlemler arasında yer almaya devam etmektedir. Kocaeli Şehir Hastanesi’nde yapılan tahliller, en kısa süre içerisinde sonuçlandırılacak ve tarafınıza gönderilecektir. Ancak sonuçlarınızı göstermek için, yeniden randevu almanız ve sorumlu doktorunuz ile görüşme sağlamanız da çok önemli bir husus olacaktır. Bu sayede, sağlığınızı mümkün mertebede korumanız da mümkün olacaktır.