Kayseri Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için ALO 182 ve MHRS sistemi kullanılır. Yoğun bakım ünitesi, MR, tomografi, röntgen gibi birçok tanı aletinin bulunduğu hastanede 22 ortopedi uzmanı, 8 asistan görev yapmaktadır. Eğitim ve araştırma hastanesi olduğu için Doçent Dr’lar da görev yapmaktadır. Aynı zamanda birçok ortopedik rahatsızlığın teşhis, tedavi ve cerrahi tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Kemik, sinir, eklem hastalıkları, kireçlenme ve topuk dikeni gibi hastalıklar söz konusu olduğunda  da Kayseri Şehir Hastanesi randevu alma şartıyla hizmetinizde olacaktır. Taze kırıklar, tendon sorunları ve kemik ve eklem enfeksiyonları için ortopedi bölümünü tercih edebilirsiniz. Acil durumlarda acil servise gelerek, rutin durumlarda ise MHRS üzerinden randevunuzu alarak muayene olabilirsiniz. Çeşitli hastalıklar için muayene ve tetkiklerin gerçekleştirilmesi de mümkün olmaktadır. Hastanedeki uzman kadrosu ve asistanlarla birçok hastalığın kısa sürede tedavi edilmesi mümkün olmaktadır. Muayene için internet üzerinden ya da ALO 182’den randevu alınması gerekmektedir.

Kayseri Şehir Hastanesi Nerede?

Kayseri Şehir Hastanesi, Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde Şeker Mahallesi’nde bulunmaktadır. Şehir hastanesine ulaşım 06:00 - 23:00 arasında toplu taşıma araçlarıyla birçok farklı konumdan gerçekleşmektedir. Aynı zamanda farklı güzergahlardan bölgeye ulaşılması mümkün olmaktadır. Konum olarak merkeze yakın olduğunan uzak köylerden ulaşım için minibüs ve şehir içi otobüsler tercih edilebilir. Hastanede özel olarak yoğun bakım odaları, kadın ve çocuk hastanesi, fizik tedavi merkezi ve psikiyatri hastanesi olarak farklı kapasitelere sahip özel alanlar bulunur. Aynı zamanda 100 yataklı adli psikiyatri hastanesi de yer almaktadır.