Kayseri Şehir Hastanesi, 281.480 m² açık alan, 466.379 m² kapalı alan ve 500 yataklı kapasitesi ile 5 Mayıs 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılmıştır.

Kayseri Şehir Hastanesi, 5 Mayıs 2018 tarihinden bu yana vatandaşlara hizmet vermektedir. Hastane 281.480 m² açık alan, 466.379 m² kapalı alana sahiptir. Kadın Doğum bölümü için ayrılan 273 kapasiteli yatak, fizik tedavi bölümü için 200 yatak, 114 kalp damar bölümü için yatak ve yüksek güvenlikli adli psikiyatri için 120 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Hastane şehrin en büyük ve en geniş kapsamlı hizmetlerini veren bir sağlık kuruluşudur. 43 ameliyathanesi ve 253 yoğun bakım ünitesi ile vatandaşlara hizmet veriyor. Hastane de 10 tane erişkin, 10 tane de pediatrik olmak üzere 20 yataklı kemik iliği KIT merkezi bulunmaktadır. Kayseri Şehir Hastanesi son derece modern ve ferah bir yapıya sahiptir. Çift kişilik ve tek kişilik odaları ile hijyene oldukça önem verilmektedir.

Hastaneden randevu almak için bazı adımları izleyebilirsiniz. Örneğin; tercih edeceğiniz bölümü ve hangi doktoru istediğinizden emin olun.

Arından MHRS online randevu oluşturma sistemine giriş yaparak istediğiniz tarihe ve hekime kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca 182 numaralı telefon hattını arayarak istediğiniz hekim ve tarih için kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Kayseri Şehir Hastanesi doktorları oldukça başarılı hekimlerden oluşuyor. Kadın Doğum bölümünde hizmet veren tüm doktor ve doktor yardımcıları oldukça profesyoneldir. Eğer ilk defa bu hastaneden randevu alıyorsanız hem kadın hem de erkek olmak istediğiniz bir doktor tercih edebilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Hastane bünyesinde Kadın Doğum bölümünde hizmet veren hekimler aşağıda yer almaktadır.

§  Arzu Karakaş Aydın

§  Ayça Nazlı Bulut

§  Cemil Cem Berktin

§  Cevat Fırat Cündübey

§  Ertuğrul Şen

§  Esra Akdemir

§  Gülender Taş

§  Hakan Aydın

§  Hatice Durmuş

§  Havva Can Özdemir

§  Hüseyin Aksoy

§  Hüseyin Azer Yılmaz

§  İlknur Çöl Madendağ

§  Mefküre Eraslan Şahin

§  Mehmet Ak

§  Mustafa Bertan Demir

§  Nuray Yıldırımer

§  Şeyma Dağlıtuncezdi Çam

§  Vasfiye Eroğlu

§  Venhar Ceyhan

§  Yelda Özkan