Ülkemizde yapımı devam eden büyük hastanelerden biri de İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi randevu alam sistemleri ile her konuda yardımcı olmaktadır.

Her geçen gün açılan şehir hastanelerine bir yenisi daha katılarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi açılışı için çalışmalara başlanılmıştır. En son sistem teknoloji ile yapılan bu hastane geniş kapasitesi ve uzman doktorlarıyla çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her türlü hastalık bölümlerinde ve sağlık hizmetlerinde uzman doktor aracılığı ile en doğru hizmetler sunulacak olmasıdır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Randevu Yöntemleri

Genel olarak şehir içi ve dışından pek çok hastanın taleplerini karşılamak adına çalışmalarında en son sistem teknoloji kullanan hastanede muayene olmak çok daha kolay olmaktadır. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi randevu alma yöntemleri Alo 182 randevu al hizmetlerinden faydalanarak muayene sırası alabilirsiniz. Ayrıca MHRS sistemi için internet üzerinden iletişime geçebilir ve istediğiniz bölüden ve doktordan sağlık hizmetleri alınması mümkün olmaktadır. 2060 yatak kapasitesine sahip olmaktadır. 457 adet poliklinik sayısına sahip olan hastanede 1060 adet tek kişilik ve 321 adet çift kişilik oda sayısı bulunmaktadır. 54 adet ameliyathanesi bulunan şehir hastanesinde 374 adet yoğun bakım yatak sayısı vardır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Bölümleri

Teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek son derece modern bir yapıda olması sağlanan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi bölümleri ile hastalara en son sistem teknolojik ekipmanlar ve uzman doktorlar gözetiminde sağlık hizmetleri verilecektir. Hastanede tedavi olmak isteyen hastalar için bölümler şunlardır;

v  Acil servis,

v  Yoğun bakım ünitesi,

v  Dahiliye servisi,

v  Beyin ve sinir cerrahisi servisi,

v  Genel cerrahi servisi,

v  Kadın doğum servisi,

v  Göğüs hastalıkları servisi gibi başlıca bölümler bulunmaktadır.