Türkiye’nin en öneli illerinden biri olan İzmir de halkın daha güvenli sağlık hizmetleri alabilmesi için İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Doktorları yardımcı olacaktır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi en son sistem teknoloji ve profesyonel sağlık hizmetleri ile bölge halkına her konuda yardımcı olması planlanmaktadır. İzmir halkına son derece güvenilir sağlık hizmetlerinde bulunarak her konuda yardımcı olmaya çalışan personeli ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Çalışmaları devam eden hastanenin en kısa süre içinde tamamlanıp vatandaşlara hizmet verilmesi planlanmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Hakkında

2021 yılında halkın hizmetine sunulması için çalışmalarına ara verilmeden devam edilen İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi 2060 yatak kapasitesine sahip olmaktadır. 457 adet poliklinik sayısına sahip olan hastanede 1060 adet tek kişilik ve 321 adet çift kişilik oda sayısı bulunmaktadır. 54 adet ameliyathanesi bulunan şehir hastanesinde 374 adet yoğun bakım yatak sayısı vardır. Hem şehir içi hem de şehir dışından gelen hastalara en doğru ve güvenilir şekilde sağlık hizmetleri verilebilmesi için alanında uzman olan geniş doktor kapasitesi ile kaliteli tedai sistemleri uygulanacaktır.

Kütahya Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma Kütahya Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları ve Randevu Alma

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Profesyonel Doktor Hizmetleri

Sağlık sektöründe her geçen gün daha fazla teknolojik donanımlı ve son derece gelişmiş olan hastane yapımları sayesinde ülkemizde insanlar çok daha güvenli şekilde tedavi olacaktır. Son yılların en büyük hastanelerinden biri olan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi doktorları alanlarında uzan olan ve her türlü gelişmiş tedavi yöntemleri ile her konuda yardımcı olacaktır. Halkın sağlığı için çalışmalara ara verilmeden devam edilen hastanede farklı bölümler üzerinden 6 tane hastane hizmet verecek binalar bulunacaktır. Hastaların kolaylıkla muayene ve tedavi olması için her geçen gün daha fazla gelişmektedir.