İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesi kalp damar doktorlar ile vatandaşlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Hastalıkları Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Hastalıkları Doktoru

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesi kalp damar doktorları, gelen tüm hastalara en iyi sağlık hizmetini vermektedir. Türkiye’nin en büyük 3. Sağlık projesidir. Depreme dayanıklı olarak yapılan İstanbul Başakşehir Çam Sakura şehir hastanesi dünyanın en büyük sismik izolatörü binası unvanını almıştır. Bu sayede deprem anında hiçbir aksama olmadan devam edebilirler.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu Alma  

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura hastanesinden randevu almak istiyorsanız iki şekilde alabilirsiniz. İsterseniz alo 182’yi arayarak isterseniz de MHRS sisteminden randevu alabilirsiniz. İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesi randevu için 182 müşteri hizmetlerini aradıktan sonra TC kimlik numaranız ile İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura hastanesi randevu alacağınızı bildirmelisiniz. Ayrıca internetten MHRS sistemine girerek randevu alma bölümünden İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesi kalp ve damar doktorlarından istediğinizi seçerek uygun gün ve tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu İptali

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesinden kolayca randevu alınacağı gibi aynı yöntemle randevularınızı iptal edebilir ya da ettirebilirsiniz. Gelemediğiniz her randevularınız için iptal ettirmeyi unutmayın. Sizin gibi kalp ve damar hastalıkları için doktora muayene olmak isteyen birçok vatandaş vardır. İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesi randevu iptali için alo 182 arayarak müşteri hizmetlerinden kalp ve damar doktoru muayene iptali isteyebilir ya da MHRS sisteminden kendiniz oluşturduğunuz randevuyu iptal edebilir dilerseniz tekrardan başka bir tarih için randevu tarihi ve saati oluşturabilirsiniz.