Göğüs kafesin de ve diğer iç organlarda meydana gelen çeşitli hastalıkların organlarda yaşanan problemleri tanı ve tedavi yöntemi uygulayan İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Cerrahisi Doktoru istediğiniz uzman doktor kadrosundan tercih yaparak göğüs hastalıklarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bu bölümde akciğer, soluk ve yemek borusu, meme ve diğer iç organlarda zarar görenlerin cerrahi bir yöntemle tedavi edilir. Göğüs bölümünde görev yapan alanında uzman doktorlar tarafından organlarda oluşan hasatlıklara tanı ve teşhis koyarak, ilaçla tedavisi olmayan rahatsızlıkları cerrahi yöntem ile tedavi şekli uygular.

Göğüs hastalıkları bölün uzman doktor, hastalığın teşhisini yaptıktan sonra ne tür bir cerrahi yöntem uygulanır, hastanın yaşına, diğer gelen rahatsızlıklarına bakarak cerrahi müdahale yöntemi seçer. Organların hastalıklarından dolayı uygulanan en gelişmiş robot ameliyatları çok fayda sağlamaktadır. Küçük kesiklerle diğer organlara zarar vermeden kullanılan robot ameliyat yöntemi birçok hastanın da uzaman doktorlar tarafından tercihi olmuştur.

Göğüs cerrahi bölümünde en çok şikâyetle gelinen hastalıklar, güvercin göğüs rahatsızlığı, akciğerler oluşan her türlü şikâyet, yenilen içilen gıdaları tüketirken yutma ve solunum rahatsızlığıyla başvuranlar, sempatik sinir sistemi ile ilgili şikâyetler, vahşi hayvanların hastalığı olan ekinokok rahatsızlığı, pektoralis majör kasının ve göğüs malformasyonları sendromlar gibi birçok organların işlevlerinin azalması veya az çalışma gibi sorunlara uzman doktor kadrosu ile doğru teşhis ve tanı koyarak göğüs cerrahi tedavi yöntemleri uygulanır.

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Ortopedi Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Ortopedi Doktoru

Çeşitli rahatsızlıklara tanı ve tedavi yöntemi uygulayan İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Göğüs Cerrahisi Doktoru uzman doktor kadromuzla kanser cerrahisi, amfizem cerrahisi, tüberküloz cerrahisi, göğüs boşluğunda sıvı toplanması gibi birçok alanda sağlık sorunlarında başarıya imza atılmıştır.