İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi en iyi çocuk kardiyolojisi doktoru Doçent Doktor Erkut Öztürk' tür. Alanında çok iyi bir doktordur. Çoğu insan başka şehirlerden tedavi olmak için çocuğunu getirmektedir. Asla yaşamaz denilen bir çok hastaya umut olmuştur. İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi en iyi çocuk kardijolojisi doktoru, olarak ün yapmış bir doktordur. Uzun bir süredir bu hastane de çalışmaktadır. Doçent Doktor Erkut Öztürk için randevu oluşturmak oldukça kolay ve mümkündür.

Çocuk Kardiyolojisi Nedir?

Bebeğin anne karnından başlayarak 18 yaşına kadar devam eden tüm bebek ve çocukların kalp rahatsızlıkları ile ilgilenen bilim dalına çocuk kardiyolojisi denilmektedir. Bu süreç oldukça zor ve yıpratıcı bir süreçtir. Bu hastalıkta iyi bir doktor bulmak oldukça önemlidir. Bahsettiğimiz bu kalp rahatsızlıkları doğuştan olmakla beraber daha sonradan da ortaya çıkabilmektedir.

Anne karnında ki bebeklerde teşhis edilebildiği gibi bu hastalık 1 yaşına kadar ki süreçte de ortaya çıkabilmektedir. İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi en iyi çocuk kardiyolojisi doktoru, bu alandaki bir çok hastaları iyileştirmiştir. Aynı zamanda hastanede pek çok çocuk kardiyolojisi doktoru bulunmaktadır.

Çocuk Kardiyolojisi Hangi Hastalıklara Bakar?

Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Psikiyatri Doktoru Kocaeli Şehir Hastanesi En İyi Psikiyatri Doktoru

Çocuk kardiyolojisi bölümü, hastalık olarak oldukça geniş yelpazesi olan bir bölümdür. Küçük çocuklarda ki hu rahatsızlıkların bazen hiç belirtisi olmaz bazen de belirtiler anlaşılmayacak kadar azdır. Bebeklerde görülen bu belirtilerden bazıları şunlardır; beslenme güçlüğü, bebeklerde morarma, hızlı soluk alıp verme, nefes darlığı, sık görülen alt solunum yolu enfeksiyonudur. İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi en iyi çocuk kardiyolojisi doktoru, pek çok hastayı ameliyat gerektirmeden kateter anjiografi işlemi ile tedavi edebilmektedir.