Isparta Şehir Hastanesi 830 yataklıdır. 18 Mart 2017 tarihinde Şehir Hastanesine taşınarak 20 Mart 2017 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Isparta Şehir Hastanesi 830 yataklı olup, 2022 araç kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda 167 poliklinik,188 yoğun bakım ünitesi, 20 ameliyathane, 9 TDL odası, 1607 kapalı araçlı otopark ve 415 açık otopark hizmeti sunuyor. Hastaneler için randevu alırken MHRS sistemi aracılığı ile online randevu oluşturabilirsiniz. Geçmiş yıllarda hastanelerden randevu almak oldukça zorken günümüzde bir o kadar kolaydır. Vatandaşlara yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak için hastane personelleri deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşturulmuştur.

Hastane son derece modern bir yapıya sahiptir. Polikliniklerin iniş ve çıkışlarında otomatik merdiven bulunmaktadır. Geniş ve ferah bekleme alanları ile 4 tane kantin ile mobil kantin hizmeti sunmaktadır. 1196 kişilik ibadethane kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda 3 katlı kapalı otoparkında vale hizmeti vermektedir. Bu hastanede 290 tane güneş enerjisi paneli bulunmaktadır. Bu sayede saatte 2.72 m3 sıcak su ihtiyacı kolaylıkla karşılanmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Randevu Al

Trabzon Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Trabzon Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Isparta Şehir Hastanesi'nden randevu almak için hastane'nin web sitesini ziyaret ederek kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz. Sitede bulunan "Randevu Almak İçin Lütfen Tıklayın" seçeneğine giriş yapın. Türkiye'nin en iyi ve başarılı hekimleri bu hastanede hizmet veriyor. Kadın Doğum dalında hizmet veren hem erkek hem de kadın hekimler bulunuyor

Isparta Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

§  Aysu Yeşim Tezcan Kuşçu

§  Baran Özhan Baykal

§  Çağatay Göcen

§  Çağlayan Biçer

§  Doğan Ak

§  Elif İlknur Ekici

§  Halis Bilgin

§  Havvana Albeni

§  Hüseyin Ilgın

§  Hüseyin Özyurt

§  Kadriye Nilay Özcan