Isparta şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma nasıl olmaktadır? Isparta şehir hastanesinde çocuk doktorları branşları nelerdir? Isparta şehir hastanesi çocuk bölümü alanında ne durumda bulunur? Isparta çocuk hastanesindeki çocuk doktorları ve randevu sistemlerine dair bilgileri bu yazımızda yer verdik.

Isparta şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma sistemleri günümüz koşullarında iki çeşittir. Bunlardan ilki sağlık bakanlığına bağlı olan mhrs sistemidir. Mhrs web sitesi ile birlikte Isparta şehir hastanesindeki çocuk doktorlarından randevu alınabiliyor.

Peki mhrs sistemi ile günümüzde Isparta şehir hastanesi çocuk bölümünden randevu alma işlemleri nelerdir?

·         Öncelikli olarak mhrs sistemine kayıt olmanız gerekiyor. Bu kayıt aşamasında sistem sizden şifre belirlemenizi isteyebilir.

·         Mhrs web sitesini açın.

·         Mhrhs sistemini şifereniz ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile giriş yapın.

·         Randevu al bölümüne gelin

·         Ardından Isparta şehir hastanesi tercih yapın.

·         Buradan klinik bölümü seçin. Bu aşama için çocuğun rahatsızlığının hangi kliniğin baktığı bilmeniz gereklidir.

·         Ardından çocuk doktorların tercih etmek istediğinizi seçin. Bu aşamada doktoru siz tercih etmek istemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda sistem kendisi çocuk doktorunu atayacaktır.

·         Sistem sizden randevu tarihi ve günü isteyecektir. Randevu tarihini ve gününü belirleyin.

Randevunuz mhrs sistemi üzerinden bu şekilde gerçekleşir. Ayrıca dilerseniz 182 numarasını ücretsiz olarak arayarak Isparta şehir hastanesi çocuk bölümünden randevu alma işlemini sağlayabilirsiniz. 182 sağlık bakanlığının randevu alabilme çağrı merkezidir.

Isparta şehir hastanesinde çocuk doktorları farklı branşlara ayrılmıştır. Bunlar;

·         Çocuk kardiyolojisi

·         Çocuk cerrahi

·         Çocuk psikiyatri

·         Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Isparta şehir hastanesinde bu dört bölüm ile çocuk bölümü hizmetleri sunulur. Çevre illere göre oldukça başarılı çocuk bölümü alanı bulunur.