Teknolojik donanım ve profesyonelce inşa edilen Gaziantep Şehir Hastanesi randevu alam hizmetleri için çalışmalarına ara vermeden devam edilmektedir.

Ülkemizin pek çok yerinde açılan şehir hastanelerine bir yenisi daha katılarak Gaziantep Şehir Hastanesi açılışı için çalışmalara başlanılmıştır. Hem bölge halkına hem de çevre illerde bulunan vatandaşların en güvenli şekilde sağlık hizmetleri alabilmeleri hedeflene bu hastane çok daha kolay tedavi olmanıza yardımcı olacaktır.

Gaziantep Şehir Hastanesi Randevu Sistemleri

İnsan sağlığına çok daha fazla önem verilen ülkemizde pek çok bölgede şehir hastaneleri açılışları yapılmaktadır. 2021 yılında açılışı planlanan bu hastanede tüm sağlık bölümlerini bulunacak ve tüm hastalıkları tedavisinde uzman doktorlar görev alacaktır. En güvenilir sağlık hizmetlerinin alınması ve daha iyi koşullarda tedavi olunması için çok sayıda farklı hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerden biri olan Gaziantep Şehir Hastanesi randevu sistemleri ile istediğiniz bölüme istediğini gün, tarih ve saatte randevu almak mümkün olacaktır. Alo 182 hasta randevu sisteminin yanı sıra internet üzerinden MHRS online randevu alınmaktadır. Böylece hasta olan kişi çok daha kolay muayene olabilecek ve zaman kaybı yaşanmayacaktır.

Gaziantep Şehir Hastanesi Bölümleri

Son yıllarda çok önemli gelişmelere sebep olan şehir hastaneleri sayesinde her türlü sağlık hizmetleri çok daha kısa sürede verilmektedir. Hastanelerin en önemli alanları olan Gaziantep Şehir Hastanesi bölümleri şunlardır;

v  Acil servis,

v  Yoğun bakım ünitesi,

v  Dahiliye servisi,

v  Beyin ve sinir cerrahisi servisi,

v  Genel cerrahi servisi,

v  Kadın doğum servisi,

v  Göğüs hastalıkları servisi,

v  Nöroloji servisi,

v  Ortopedi servisi,

v  Üroloji servisi,

v  Plastik cerrahi- intaniye servisi bölümleri hastane kapsamında yer almakta olup istediğiniz bölüm için randevu alma şansına sahipsiniz.