Gaziantep Şehir Hastanesi ortopedi doktorları kemik kırılması, romatizma, bel fıtığı gibi harekete bağlı hastalıklarda hizmet vermektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi randevu alma işlemlerinizi hastane yapım sürecini de dikkate alarak oluşturabilirsiniz. Çeşitli kanallardan açılan polikliniklerden işlem yapılabilmektedir.

Gaziantep Şehir Hastanesi Yatak Sayısı

Oda sayısı 1458 olan Gaziantep Şehir Hastanesi’nde yatak sayısı 1875’tir. Geniş kapasitede hizmet veren kurum, ortopedi uzmanlarıyla kaliteli bir tedavi uygulaması sunmaktadır. Ayakta ve yatarak tedavi yollarından birini uzmanınızın yönlendirmesine göre tercih edebilirsiniz.

Yatarak tedavilerde refakatçi ve taburcu işlemleri konusunda yönlendirmeler yapılmaktadır. Ayakta tedavilerde tahlil gibi işlemleri zamanında yaptırmaya önem veriniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi güncel bilgilerini kendi sitesinden düzenli olarak takip edebilirsiniz. Uzman seçimlerinizi ana sayfa yönlendirmeleri sağlayacaktır. Ortopedi ve travmatolojide cerrahi işlemlere göre poliklinikler değişebilecektir. Genetik kalça çıkıkları, bacak eşitsizliği, menüsküs, sinir sıkışması ve siyatik sorunları için başvurularınızı yapabilirsiniz.

Randevu Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Gaziantep Şehir Hastanesi randevusu alamayanlar için hastane bölümlerinde aktiflik durumunu kontrol edebilirsiniz. Salgın ve inşaat gibi etkenler dışında hat yoğunluğu da neden olabilir.

Gaziantep Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma Gaziantep Şehir Hastanesi Kalp Damar Doktorları Ve Randevu Alma

Gaziantep Şehir Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

Ortopedi uzmanı randevusu alacaklar için çeşitli yollarla hastaneden işlem yapılabilmektedir. Gaziantep Şehir Hastanesi kendi sitesinden randevu verilmemekte, şu yollarla randevu alınmaktadır.

·         MHRS hastane randevu sitesi

·         Alo 182 randevu hattı

·         E nabız uygulaması

·         E devlet yönlendirmesi ile hastane randevuları alınabilmektedir.

E Devletle Gaziantep Şehir Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

E devletle randevu alabilmek için e devlete kendi kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Hastane randevu kelimesini arama çubuğuna yazmanızın ardından karşınıza çıkan linke tıklamanız gerekecektir. Sayfa sizi mhrs sitesine, mhrs.gov.tr adresine yollayacaktır. Yeni hastane linki üzerinden hekim seçimi ve bölüm taleplerinizi oluşturabilirsiniz.