Ülkemizde son zamanlarda sağlık alanında yapmış olduğu büyük çalışmalardan biri olan Gaziantep Şehir Hastanesi Doktorları en güvenilir hizmetleri sağlamaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi bölgenin en büyük hastanesinden biri olup 2021 yılında faaliyete girmesi planlanmaktadır. Bölge halkı başta olmak üzere çevre illerde bulunan hastaların tedavilerinin en doğru şekilde yapılması için çalışmalara ara vermeden devam edilmektedir. Son derece modern bir yapıya sahip olan hastane en son sistem teknolojik ekipmanların yer aldığı ve uzman doktorların verdiği güvenilir sağlık hizmetleri sayesinde farkını ortaya koyacaktır.

Gaziantep Şehir Hastanesi Hakkında

Her geçen gün Türkiye sağlık alanında göstermiş olduğu pek çok başarı ile tüm vatandaşlara en güvenilir sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi kapasitesi 1875 adet yatak kapasitesi olup hastane içinde 475 adet poliklinik sayısı bulunmaktadır. 872 adet tek kişilik odası bulunan hastanede 363 adet çift kişilik odası yer almaktadır. 277 adet yoğun bakım servisi yatak sayısı bulunan hastane pek çok başarılı tedavi yöntemleri ile hastaların çok aha kısa sürede ve güven içinde tedavi görmesi planlanmaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi Doktor Sayısı

Her türlü hastalıkların çok daha hızlı bir şekilde ve en doğru teknikler ile tedavi edilmesi için son sistem teknolojik donanımlar ile çalışmalarına devam edilen hastaneye olan talep her geçen daha da artmaktadır. Geniş profesyonel personel kapasitesi bulunan hastanenin açılışı 2021 yılında yapılması beklenmektedir. Gaziantep Şehir Hastanesi doktorları alanlarında uzman olup tüm bölümlerin doktorları hastane içinde yer almaktadır. Hastanede muayene olmak için istediğiniz bölümüm doktorunu seçme hakkına sahip olmaktasınız. Hastanenin sağlamış olduğu pek çok kolaylık sayesinde çok daha kaliteli ve güvenilir şekilde sağlık hizmetleri almanız mümkün olmaktadır.