Gaziantep şehir hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma sistemi sayesinde kolaylıkla istediğiniz çocuk doktorlarından randevu alabilirsiniz.

Gaziantep şehir hastanesi çocuk doktorları randevu alma, vatandaşların zorlanmadan istedikleri saat ve tarihte randevu alabilirler. Uzman doktor ve kadro sayesinde tüm sağlık sorunlarınızı Gaziantep şehir hastanesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Hastaların daha iyi koşullarda tedavi edilmesi amacı ile tasarlanmış Gaziantep şehir hastanesi tüm alanda uzman doktorlar ile kolayca randevu alabilir ve muayene olabilirsiniz. Birçok farklı branş da hizmet sağlayan Gaziantep şehir hastanesi çocuk bölümünde de uzman doktorlarla sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

İşte hazımsızlığa iyi gelen besinler İşte hazımsızlığa iyi gelen besinler

Gaziantep Şehir Hastanesi Randevu Alma

Hastanede tedavi görmek hastalar için Gaziantep şehir hastanesinden randevu almak istiyorsanız alo 182 arayarak çalışan danışanlara TC kimlik numaranız ile istediğiniz saat ve tarihte randevu alabilirsiniz. Diğer bir randevu alma sistemi de MHRS sitemi üzerinden randevunuzu alabilirsiniz. Gaziantep şehir hastanesi randevu alma işlemi,  öncelikle bulunduğunuz ili ve ilçeyi seçerek gitmek istediğiniz hastanenin adını girmeniz gerekmektedir. Daha sonra hangi bölüme gideceğiniz tarih ve saati de belirlemeniz gerekmektedir. Randevu sisteminde doktorun randevu doluluğu ve izin günleri haricinde ki saat ve tarihlerden randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Doktorları Randevu İptali

Her hastaneden olduğu gibi Gaziantep şehir hastanesinden de randevu alabilir randevu saatinde oluşan aksaklıktan dolayı randevuya gideceğinizi düşünüyorsanız randevu alabildiğiniz gibi iptal de edebilirsiniz. Gaziantep şehir hastanesi çocuk doktorlar randevu iptali için yine alo 182’yi arayabilir isterseniz de MHRS randevu sisteminden randevu saatine son 15 dakika kalana kadar randevunuzu iptal ettirebilirsiniz. Her gidemediğiniz randevu için randevu iptalinizi isteyiniz. Sizin gidemeyeceğiniz randevulara başka hastalar randevu alabilsin.