Eskişehir Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma süreci için MHRS üzerinden sisteme girerek randevu alabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi ortopedi doktorları ve randevu alma işlemleri için MHRS kullanılır. 12 ortopedi uzmanı bulunan hastanede birçok asistan doktor da görev almaktadır. Hastaneden randevu almak istediğinizde son derece pratik olan MHRS sistemine giriş yaparak e devlet şifreniz ya da MHRS şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Yetişkin ve çocuk ortopedi kliniklerinden randevu alarak muayene olabilir, cerrahi destek alabilirsiniz.

Ortopedi Hangi Hastalıklara Bakar?

Sinir ve kemikler, eklem hastalıkları, kireçlenme ve topuk dikeni gibi hastalıklar söz konusu olduğunda Eskişehir Şehir Hastanesi randevu alma işlemi yaparak muayene olabilirsiniz. Kan ve radyoloji tetkiklerini gerçekleştirebileceğiniz nitelikli bir eğitim araştırma hastanesi olan bu hastanede romatizma, bel ve boyun fıtıkları, kırık kemikler ve birçok eklem rahatsızlığının teşhis ve tedavisi, cerrahi tedavileri gerçekleşmektedir. Romatizmal hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalık için de ortopedi uzmanlarına muayene olabilirsiniz. Kol ve bacak kemiklerinin kırıklarının tedavisinde acil servis desteğiyle çözüm bulabileceğiniz hastanede birçok operasyonun başarıyla gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Randevu alarak ya da acilden giriş yaparak tedavi olabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Nerede?

Odunpazarı 71 Evler Mahallesi, Çavdarlar Sokak’ta bulunan Eskişehir Şehir Hastanesi, Odunpazarı merkezindedir. Ulaşım son derece  kolaydır ve birçok toplu taşıma aracı bu bölgeden geçmektedir. 1081 yatak kapasitesine sahip olan ve bir özel hastane kalitesinde hizmet veren hastane 333 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. 2020 yılından beri hizmet veren hastanede aynı zamanda bir kreş de bulunmaktadır. Yoğun bakım üniteleri ve özel tedavi üniteleriyle Eskişehir’in en nitelikli hastanesi olarak hizmet vermektedir.