Eskişehir Şehir Hastanesi, Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde hizmet vermektedir. 2018 yılında açılarak pek çok bölümde vatandaşlara hizmet sunuyor. Geniş yatak kapasitesi ile Eskişehir'in en büyük hastanesidir.

Eskişehir Şehir Hastanesi, 2018 yılından bu yana hizmet vermektedir. Hastane de Bağ-Kur, Emekli Sandığı, Özel Sigortalar, SGK ve Yeşil Kartı olan vatandaşlara hizmet vermektedir. Afrika, Ortadoğu ve Avrupa'nın en iyi sağlık projesi ödülünü almıştır. Eskişehir Şehir Hastanesi, giydirme cepheleri ve ısı yalıtımları ile oldukça konforlu bir hastanedir. Yüksek güvenliğe sahip olan bu hastanede pek çok poliklinik hizmet vermektedir. Her türlü sağlıkla ilgili sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Geniş kapsamlı hizmeti ve son teknolojik cihazları ile modern hizmeti sizlere sunmaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi, tek kişilik oda sayısı 418, çift kişilik oda sayısı 191, yoğun bakım yatak sayısı 160, poliklinik odası 254, ameliyathane 34, açık otopark kapasitesi 608, kapalı otopark kapasitesi 1600 ve toplam alan kapasitesi 333.000 m2'dir. Aynı zamanda hastanede özellikli birimler de bulunmaktadır. Bunlar;

§  Yanık Merkezi

§  Uyku Laboratuvarı

§  Robotik İlaç Hazırlama

§  Perinatal Merkez

§  Kalp ve Damar Cerrahisi

§  Onkoloji Tanı ve Tedavi Merkezi

§  Nükleer Tıp Merkezi

§  İyot Tedavisi Alanı

§  Anjiyo Ünitesi

§  Kemoterapi Ünitesi

Eskişehir Şehir Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi, kadın doğum bölümü üzerinde oldukça yüksek kapasiteli hizmet sunmaktadır. Son teknolojik cihazları ile hamile ve hamile kalmak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Hastaneden randevu alırken aşağıda yer alan kadın doğum uzmanlarından birini tercih etmelisiniz.

§  Ali Alhan

§  Ayşe Yılmaz Altay

§  Ergül Sivri

§  Ergün Tufan

§  Halime Kılıç

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi  En İyi Endokrinoloji Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi  En İyi Endokrinoloji Doktoru

§  Hasan Talay

§  Hüseyin Oğuz Yuvanç

§  Keziban Saylam Dönmez

§  Kıymet Çiçek Uysak

§  Nigar Özgür

§  Nihat İnan

§  Özge Şahin Yaşar

§  Sevgi Güleç

§  Tamer Sadettin Erdem

§  Tuğba Yuvanç