Eskişehir dışından gelen bir hasta da kolaylıkla tedavi olabilen Eskişehir Şehir Hastaneleri oldukça modern bir hastanedir. Eskişehir Şehir Hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma işlemleri ile hızlı bir şekilde randevu alabilmektedir.

Eskişehir Şehir Hastanesi çocuk doktorları ve randevu alma işlemini sizlere sunacağımız yollar ile kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Modern bir hastane olan Eskişehir Şehir Hastanesi en son teknolojilerle ve üretilen cihazlarla hastalara hizmet vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak için Şehir hastanelerinden randevunuzu Sağlık Bakanlığı’nın resmi çağrı numarası Alo 182 numaralı telefondan kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Diğer bir randevu alma sistemi de yine Sağlık Bakanlığı’nın resmi web sayfası olan MHRS sisteminden alabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Fizik Tedavi Doktoru İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Fizik Tedavi Doktoru

Eskişehir Şehir Hastanesi Çocuk Doktorundan Randevu Almak

Eskişehir Şehir Hastanesi çocuk doktorundan randevu almak için iki alternatif yol vardır. Bu yollarla en hızlı ve en kolay şekilde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Öncelikle çocuk hasta için alınacak olan randevularda çocuğun kimlik numarası gereklidir. Bu neden TC numarasını hazır bulundurmalısınız. Randevu alacağınız alternatif yollar;

1) Sağlık Bakanlığı’nın Alo 182 çağrı merkezidir. Sesli yanıt ile yapılacak olan randevu sisteminde hangi çocuk bölümünden ve hangi çocuk hekiminden randevu alacağınızı belirtmelisiniz. Boş olan ilk tarihte sizin randevunuz oluşturulacaktır.

2) Eskişehir Şehir Hastanesinden randevu almak için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini kullanarak alabileceğiniz randevu sistemidir. Ancak MHRS sistemini resmi web sayfasından bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza indirmeniz gerekir. Yapacağınız işlem sırasıyla;

·         Online randevu alın butonuna tıklayın

·         Varsa E-devlet hesabınızla eğer yoksa yeni bir üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.

·         İlin, bölümün veya polikliniğin ve hastane seçimini yapın. Randevu ara butonuna basın.

·         Karşınıza çıkan listeden çocuk hekimi ve randevu tarihini seçin.

·         Seçimi yaptıktan sonra randevu işleminizin gerçekleştiğine dair bilgisini verdiğiniz telefon numarasına SMS gönderilecektir.