Erzurum Şehir Hastanesi randevu alma işlemleri için internet ya da telefon hizmetlerinden istenilen her an destek alınabilir.

Erzurum Şehir Hastanesi Randevu Alma süreci pratik hale getirilmiş olup burada kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir. Randevu almak isteyenler için herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Bu sayede istenilen zaman randevu talep edilebilir. Bazı bölümlere olan talep diğerlerine göre daha fazla olduğundan bu bölümlerde randevu için birkaç gün beklemek gerekebilir.

İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Gastroentorelji Doktoru İstanbul Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi En İyi Gastroentorelji Doktoru

Mhrs sistemi üzerinden alınan randevularda eğer istenilen gün ve saate randevu bulunamazsa bu durumda platformun bildirim sistemi açılabilir. Bu sistem sayesinde ilgili doktora ve branşa randevu oluştuğunda kullanıcıya bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Bu mesaj telefona ya da e posta adresine gönderilmekte olup bunun seçimi kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Böylece randevu alma işlemi daha verimli hale gelecektir.

Erzurum Şehir Hastanesi İçin Randevu Nasıl Alınır?

Erzurum Şehir Hastanesi için randevu almak isteyenler internet sitesini kullanabilirler. Tüm hastane randevuları için ortak platform olarak düzenlenen Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden işlem yapılır. Bu sistemin kullanılabilmesi için TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinin girilmesi gerekir. Eğer giriş şifresi hatırlanmıyorsa bu durumda şifremi unuttum kısmından yeni bir şifre oluşturulabilir. Bu girişe alternatif olarak e-devlet üyelik bilgileri ile de sisteme erişim sağlanabilir.

Şehir hastanesi randevu işlemleri için internet bağlantısının olması yeterlidir. Böylece 7 gün 24 saat boyunca randevu talebi oluşturulabilir. Oluşturulan tüm randevu talepleri randevu geçmişi kısmında yer almakta, randevu tarihi ve saati yaklaştığında kullanıcılar bununla ilgili olarak bilgilendirilmektedir. İsteyen kullanıcılar ilgili tarih öncesinde Erzurum Şehir Hastanesi Randevu iptali işlemi yapabilirler. Platform herkesin kolayca randevu işlemi yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.